Підмітайло• вчера в 22:16

В какую страну , в вуз, поступают ваши дети в этом году?

Моему ребенку еще год до поступления, еще в 11 класс пойдет, но уже вплотную озадачились в какую страну подавать документы для поступления. Литву и Польшу уже не очень хочется рассматривать. Осталось не так много вариантов куда можно поступать.
По какому критерию вы с ребенком выбирали страну для учебы? Не пожалели в итоге?
Пытаюсь собрать себя в кучку и пробовать разбираться вот в этом всем
Сарафанное радио• вчера в 23:45
Ответ дляНетутешня
Тобто ваша дитина це пройшла, але ви точно впевнені, що ніхто інший не зможе? Цікаво. А в свою дитину ви теж не вірили і вона це зробила попри ваші насмішки над нею? Яка ж ви дивна.
Моя дитина вчилася у іноземному ВНЗ, а не в українському. Спробуйте після українського ВНЗ вступити на престижну спеціальність у престижний ВНЗ Швейцарії чи Франції на магістратуру ) Потім поговоримо.

Нетутешня• вчера в 23:59
Ответ дляСарафанное радио
Моя дитина закінчила іноземний ВНЗ) Це явно не те саме, що поїхати ’до партнера мами’) Моя дитина вчилася в пристойному ВНЗ, який відкрив дорогу далі.
Навіщо моїй дитині сумнівна програма у місцевий аналог ’поплавського’ , який не дасть для майбутнього абсолютно нічого? Тому ви будете змушені все життя ’шукати доріжки’, щоб прилаштувати свою дитину. Мою дитину не потрібно ’прилаштовувати’, хоча вам здається то неможливим.
Я дуже рада за вашу дитину, що попри таку нудотну родичку вона це змогла зробити. У неї мабуть була шалена мотивація триматися подалі від такої мами-тошнота.
Ви нафантазували про мене, моїх дітей якусь пардон муйню і по факту всі ваші відповіді це ваш діалог з вашими же фантазіями.
Після вашого хамства з першого поста треба було пустити вас в ігнор. Вас перемкнуло на Поплавському, ви з таким задоволенням раділи вашим же гуморескам рівня раннього Пєтросяна і шпилькам рівня Марії Захарової, що вам повинно бути цікаво з самою собою. Чого ви додовбуєтеся зі своєю цінною думкою (ні) і хамовитими повідомленнями до нормальних людей, хз.
Невгамовна• сегодня в 00:07
Мы во Франции и у ребенка будет местный диплом про среднее образование. Поступать будет тут
Тоскующая• сегодня в 02:04
Польща. Старший вже закінчив перший рік навчання в цій країні