Підмітайло• 12 августа в 22:16

В какую страну , в вуз, поступают ваши дети в этом году?

Моему ребенку еще год до поступления, еще в 11 класс пойдет, но уже вплотную озадачились в какую страну подавать документы для поступления. Литву и Польшу уже не очень хочется рассматривать. Осталось не так много вариантов куда можно поступать.
По какому критерию вы с ребенком выбирали страну для учебы? Не пожалели в итоге?
Пытаюсь собрать себя в кучку и пробовать разбираться вот в этом всем
Сарафанное радио• 12 августа в 23:45
Ответ дляНетутешня
Тобто ваша дитина це пройшла, але ви точно впевнені, що ніхто інший не зможе? Цікаво. А в свою дитину ви теж не вірили і вона це зробила попри ваші насмішки над нею? Яка ж ви дивна.
Моя дитина вчилася у іноземному ВНЗ, а не в українському. Спробуйте після українського ВНЗ вступити на престижну спеціальність у престижний ВНЗ Швейцарії чи Франції на магістратуру ) Потім поговоримо.

Нетутешня• 12 августа в 23:59
Ответ дляСарафанное радио
Моя дитина закінчила іноземний ВНЗ) Це явно не те саме, що поїхати ’до партнера мами’) Моя дитина вчилася в пристойному ВНЗ, який відкрив дорогу далі.
Навіщо моїй дитині сумнівна програма у місцевий аналог ’поплавського’ , який не дасть для майбутнього абсолютно нічого? Тому ви будете змушені все життя ’шукати доріжки’, щоб прилаштувати свою дитину. Мою дитину не потрібно ’прилаштовувати’, хоча вам здається то неможливим.
Я дуже рада за вашу дитину, що попри таку нудотну родичку вона це змогла зробити. У неї мабуть була шалена мотивація триматися подалі від такої мами-тошнота.
Ви нафантазували про мене, моїх дітей якусь пардон муйню і по факту всі ваші відповіді це ваш діалог з вашими же фантазіями.
Після вашого хамства з першого поста треба було пустити вас в ігнор. Вас перемкнуло на Поплавському, ви з таким задоволенням раділи вашим же гуморескам рівня раннього Пєтросяна і шпилькам рівня Марії Захарової, що вам повинно бути цікаво з самою собою. Чого ви додовбуєтеся зі своєю цінною думкою (ні) і хамовитими повідомленнями до нормальних людей, хз.
Невгамовна• 13 августа в 00:07
Мы во Франции и у ребенка будет местный диплом про среднее образование. Поступать будет тут

Тоскующая• 13 августа в 02:04
Польща. Старший вже закінчив перший рік навчання в цій країні
празники не помню• 13 августа в 21:14
Ответ дляВесотехник
В Україні
Медичний університет Львівський
Чому обрали саме львівський?
Весотехник• 13 августа в 21:15
Ответ дляпразники не помню
Чому обрали саме львівський?
Тому що живемо у Львові
Луноликая Вика• 24 августа в 22:45
Ответ дляСарафанное радио
Перечитайте ще раз ваше повідомлення і спробуйте адекватно ситуації викладати свої думки, а не так, як ви це зробили.
Якщо у вас є ’партнери за кордоном’, то вони вам пояснять, що ніякі українські ВНЗ у Франції чи Швейцарії не котуються. Ні КПІ, ні КНУ, ні Каразіна чи навіть УКУ - жоден.
Тому єдиний шанс ваших дітей - бути прилаштованими мамою у знайомих ’на фірмі’. Бо ніхто без мами їх не візьме, на жаль. Ви ще насмішіть нас, що діти після українського ВНЗ у Швейцарії на роботу влаштуються ))) В принципі, і навчання у Швейцарії трохи менше у Франції теж виглядає досить смішно. Це буде хіба аналог ’міжнародні відносини в університеті поплавського’. Бо в любий пристойний ВНЗ на магістратуру стоїть черга з місцевих гарних ВНЗ. А Україна навіть не в ЄС і її освіта прирівнюється до освіти у Африці чи латинській Америці і явно нижче самого непопулярного місцевого ВНЗ. Але ви мрійте, звичайно)))
Ви помиляєтесь, після КНУ можливо вступити на магістратуру в Швейцарії в один з найкращих універів в світі, успішно закінчити і мати роботу в топ компанії. Досвід власної дитини, так це дуже важко, але реально.
Сарафанное радио• 25 августа в 09:32
Ответ дляЛуноликая Вика
Як студенту під тимчасовим захистом по квотам для українців? А без нього? А без нього пшик.
П.С. моя дитина починала в КНУ, будучи в топ 10% престижної спеціальності, тому ми чудово в курсі які можливості після КНУ (який абсолютно ніхто не знає в ЄС) і місцевого ВНЗ, і які можливості після місцевого топ ВНЗ і місцевого ’середнячка’ ВНЗ.
Запитайте у дитини скільки було випускників його ВНЗ з України ДО нього, які б після КНУ вступили туди, до війни і до ТЗ.
Луноликая Вика• 25 августа в 20:53
Ответ дляСарафанное радио
Які квоти? Донька займається в Швейцарії тим чим і в Україні, і Канаді. Комерційна наука. І так, з її факультету роблять і магістратуру і аспірантуру і студентів знають у світі.
Я вас зараз доб´ю, менша донька на початку війни приїхала в Швейцарію і пішла в місцеву школу і після двох місяців навчання їй дали рекомендації до вступу в гімназію. Вона успішно здала екзамени їй дозволили англійською: математику, хімію і біологію, з умовою, що вона на інтенсиві вивче фр до рівня б2 за рік. Сказати, було важко, то нічого не сказати. Але у неї вистачило бажання, розуму і сил отримати Maturité і стати студенткою університету.

Сарафанное радио• 25 августа в 21:07
Ответ дляЛуноликая Вика
Після швейцарської школи ви можете вступити і в гімназію, і далі в університет. Цим ви нікого не здивуєте.
Луноликая Вика• 25 августа в 21:50
Ответ дляСарафанное радио
Після української школи, бо саме в шв. школі вони зрозуміли, що її знання вищі за учнів її класу, тому і рекомендували гімназію. Я не хочу сперечатися. Пишу про досвід своїх дітей і вони з базою укр школи і бакалаврату змогли реалізуватися.