ВсеЧетко• 1 час назад
Як ви пережили зраду ( предательство). Військовий
Коли земля йде з - під ніг , коли жив цими стосунками і планував майбутнє. Переписка з подругою дитинства , яка ще дізналася подробиці з мого життя від нього і почала маніпулювати. Як можна влазити у відносини , жінки 🫣
ВсеЧетко
• 1 час назад
Було декілька неприємних індидентів з нею , він відповів , що підтримує , в неї тяжке розлучення , діти, повернення в Україну 🫣запевнив , що будуть списуватися рідко…
Пишна молодиця• 57 минут назад
Я важко пережила , пробачила , повірила в оті всі благородні «причини» їх спілкування . Повторилось .