Оле Лукойе• 13 августа в 16:37
Кто победит в войне?
Результат:
вже голосів:
83 (54.97%)
Украина
68 (45.03%)
раша
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:55
Ответ дляlilul990
В Україні все погано. Все погано
Але лбз держиться? Чому так?
Звісно, не вашими же стараннями. От тільки сзч вже майже 500к
Додекаэдр• 13 августа в 17:55
Ответ дляlilul990
Отак, гроші закінчаться на війну. Ніхто за безплатно воювати не буде
Да они на одном повышении цен на нефть за прошлый год заработали в три раза больше, чем весь наш бюджет. И столько же на повышении стоимости золота.
Додекаэдр• 13 августа в 17:55
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Плюс 2 млн ухилянтов.
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:56
Ответ дляНе вмію заміряти
Потому что их нет и никогда не было в украинском бюджете. Сюрпрайз Сюрпрайз
Бо в нас і не платили б, навіть якби були. Та й вілла в Іспанії не купила б себе
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:56
Ответ дляlilul990
Навіщо? Вам мала інфляція? 15 млн виплат за загиблого, сертифікати і так розігнали ціни на житло і на все підряд. Ви хочете шоб вони ще більші були?
Ні, але це мотивувало б людей, і рівень бусифікації був би менший
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:57
Ответ дляДодекаэдр
Плюс 2 млн ухилянтов.
Ви про поліцію, воєнних пенсіонерів і всіх тих, хто давав раніше присягу? Так, їх якраз десь 2 млн
Не вмію заміряти• 13 августа в 17:58
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну вы серьезно?))
Сколько по вашему стоит та вилла? У вас с математиков все ок? Посчитайте фонд зп на всю армию на месяц если бы платили столько же.
Вы наверное думаете что путин владеет малосемейкой в Ленинграде, поэтому ему хватает денег покупать контрактников, да?
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:57
Ответ дляlilul990
Нема там таких цифр. Ви так жонглюєте тисячами ніби у нас чоловіків лопатою гребти можна
Є, і були про це новини
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:58
Ответ дляlilul990
Ці виплати тільки б розігнали інфляцію, і так високу
15 млн не розганяють. А тут розігнали б.
ЯкаКраля• 13 августа в 17:59
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 17:59
Ответ дляlilul990
Дайте джерело.
pravda.com.ua/columns/2026/01/15/8016287/index.amp
Ну і приплюсовуйте 20к щомісяця. До кінця року буде 500
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так буде 500 а не вже є.
у вас так ліхо все з цифрами. Не буде 500 тисяч до кінця року. Бо триває мобілізація. 10 тис утече, 10 тис пришлють
Не вмію заміряти• 13 августа в 18:02
Ответ дляЯкаКраля
Удалено администрацией...
ЯкаКраля• 13 августа в 18:02
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 18:02
Ответ дляlilul990
Розігнали. Чи ви 4 роки в комі були?
Те, що інфляція була високою останні роки - впливали війна, руйнування енергетики, курс, висока вартість палива та імпорт і т.д. Не тільки виплати.
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 18:03
Ответ дляlilul990
Так буде 500 а не вже є.
А, ну тоді все прекрасно
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Сертифікати аж бігом розігнали. Дім у моєму селі продавався за 20 тис дол. Прийшли із сертифікатом на 30 тис- ставте 30 тис, бо нам треба його потратить. Ставлять тепер усі 30 тис дол. А у кого нема сертифіката?
Галя-краля• 13 августа в 18:03
Ответ дляЯкаКраля
Удалено администрацией...
Тупым сложно пончять о какой мудрости речь.. и что конетекст про китайцев вообще-то
Галя-краля• 13 августа в 18:05
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Галя-краля• 13 августа в 18:06
Ответ дляlilul990
Я рада за вас
а что еще остается колиническому дебилу - радоваться и тупить..
не долго осталось
Крошечка-хаврошечка• 13 августа в 18:07
Ответ дляlilul990
Це ж не так шо постійно тільки відтік з армії. Процес двосторонній, але сзч більше, це правда
Ви думаєте, проблема не масова? У моєму оточенні кілька таких людей, які були як пару місяців, так пару років.