Ласковая_львица• сегодня в 11:14
Синдром самозванца, помогите
В жизни всегда была тревожная и была какая-то типа «мулька», за которую я переживала. Работа, а пройду ли испытательный, а повысят ли, а любит ли муж. Сейчас я в декрете и все хорошо, придраться не к чему. Реально все хорошо. Но мозг выдал гениальное решение: «мне как-то все легко досталось, а заслужила ли я это?». Это настолько сильную панику какую-то вызывает, что у меня уже несколько месяцев сильно нарушен сон, именно из-за этой мысли и гениальной следующей мысли «я значит не заслуживаю чтобы было все спокойно» и как будто сама себя мучаю этой бессонницей. Но это ж бред, ну что значит не заслуживаю. Мысли, что вот у всех какие-то проблемы, а у меня нет. Я все понимаю, а в голове тараканы. Как мне не сдохнуть от этого? Как блин осознать, что да, может быть все хорошо?
Margaret Rose• сегодня в 11:17
Ви не єдині в таких переживаннях
.
Якщо не вдається відволіктися - підіть до психолога, знайдіть нове захоплення.
Ласковая_львица
• сегодня в 11:17
Ответ дляMargaret Rose
Ви не єдині в таких переживаннях
.
Но сильная бессонница это же ненормально. У вас были такие?
ПодругаМужа• сегодня в 11:20
Ответ дляЛасковая_львица
Может лучше к врачу? Это же не просто так появляется. Накрайняк к психологу
Фісташкова кава• сегодня в 11:21
Ви тривожник і цим все сказано. Якщо самі не вивозите, то може до психіатра? Я сама тривожник із хронічним безсонням. Зараз приймаю ад, почуваюсь більш-менш нормально і сплю.
Ласковая_львица
• сегодня в 11:24
Ответ дляФісташкова кава
Які ад приймаєте? Мені золофт призначили, але ефекту 0
Ласковая_львица
• сегодня в 11:25
Ответ дляФісташкова кава
Я и понимаю, что проблема в том, что мозгу нечего жевать из реальной жизни и он нашел вот это. Но блин, это слишком жестко
Шаманю второпях• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Це тривожність
Можна тупо приймати протитривожний препарат
А можна подивитися що із наднирниками (через слюну 4-кратно) і вже відповідно до результатів рухатись
А який звʼязок, напишіть будь ласка
Ответ дляЛасковая_львица
Бо у вас мізки шукають причину. Одна причина вичерпає себе, знайдеться інша. Це не антидепресанти нада. Це якби «фізіологічне» у вас. Ну, попередньо (з того що Ви описали)
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Як довго приймаєте золофт? Я теж його приймаю 50 мг, але ще приймаю інший препарат. Саме ця комбінація мені допомогла зняти сильну тривожність, хоча зазвичай їх не комбінують. Але лікарці довіряю, тому погодилась на цю схему і вона реально працює. А на ніч 1/4 таблетки міасеру. Таблетки маленькі, важко ділити, але мені 1/4 досить, тому ділю. Лікарка сказала, якщо буде мало, то приймати половинку. Але я сплю на четвертинці.
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Два месяца
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Да, но раньше это не цеплялось за сон и не влияло, а сейчас это дурка
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Два месяца
Ну мав би вже бути результат.
А есциталопрам вам не призначали?
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Ну мав би вже бути результат.
А есциталопрам вам не призначали?
Нет
Я его пила когда-то, но толку не было
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Ну мав би вже бути результат.
А есциталопрам вам не призначали?
Вот и мне грустно, что результата нет, от этого еще больше с ума схожу
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Зверніться знову до лікаря, нехай вам відкорегують або дозу, або схему.
До речі, мені колись від безсоння призначали 25 мг кветіксолу на ніч. Спала, як немовля. Це саме доза для сну.
Я б його і далі пила, бо ефект суперський, але в мене ще й синдром тривожних ніг, а з кветіксолом він посилився, тому довелося відмінити. Але я його приймала дорвго.
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Да у меня тревога пробивает и кветиксол, и Миртазапин. Я на Миртазапине сплю, но хреново. Без него не знаю как бы вообще спала
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Я бачу, ви теж багато що приймали. Я б вам описала свою схему, але не знаю чи можна таке радити.
Ласковая_львица
• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Та можно, опишите плиз
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Та можно, опишите плиз
Ок. Моя схема, це не порада, просто розповідь)
Я примала есциталопрам 20 мг, але перестало діяти, хоча довгий час було норм. Просто з´явились нові об´єктивні причини для посилення тривожності. Мені додатково призначили 50 мг сертраліну зранку. Схема: 50 мг сертраліну після сніданку і 20 мг есциталопраму в 10-10.30, ввечері 1/4 міасеру на ніч (або 1/2, якщо не діє). Я зараз вже перейшла на 10 мг есциталопраму, бо мені вистачає.
Фісташкова кава• 2 часа назад
Тобто сертралін+ есциталопрам зранку. Вона мені розповідала, чому це має спрацювати, але я вже не пам´ятаю, бо то в грудні минулого року було. І воно реально спрацювало, бо в мене ранкова тривожність була така, що мене трухало. Тахикардія, нудота, пітливість, плаксивість, необгрунтований страх і мало не паніка, безсоння - все це зникло дуже швидко. Сподіваюсь, і не повернеться, страшно згадувати.
Слава Українi• 16 минут назад
’В жизни всегда была тревожная’ - не может быть всегда, это с чего-то началось, вспоминайте, это важно. Важность того события (или людей + события) вы избыточно переоценили, а мнение о себе уменьшили. ’Переживете’ все еще раз с сегодняшнего понимания, найдите и находите каждый день ситуации, которые подтверждают вашу експертность в жизни и в профессии.