Най хоч раз• сегодня в 14:32
Визнання батьківства
В кого чоловік визнавав батьківство своєї дитини, яка записана по статті 135, зі слів матері і в свідотстві дитини по батькові не співпадає з ім,ям чоловіка.
З родзинкою• 2 часа назад
Просто идёт и загс и пишет заявление к ним, мать кивает головой, подписывает, ребенка не спрашивают.
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Нема так діла. Говорять, що не співпадає. Кажуть, що через суд через ДНК . Хоча в інтернеті читала, що можна.
Най хоч раз
• 2 часа назад
Мені цікаво на основі якого закону вони відмовляють, уже обдзвонила все.
Я не тону• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
А не простіше тоді ДНК зробити? Чи вже подорожчав цей аналіз?
Він був досить бюджетний свого часу.
Ms. Android• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Нехай вам дадуть письмову відповідь і там буде написано,на основі якого закону відмовляють.
З держ структурами треба взаємодіяти письмовими заявами і такими ж відповідями.Сказали це бабки під під´їздом
Розвідка Маші• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
На основі якого закону мають визнати його батьком?
Так зараз всіх ’одиначок’ розберуть.
Робіть тест днк і в суд (послідовність не підкажу)
Так зараз всіх ’одиначок’ розберуть.
Фляшка на трьох• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Рсніше було можна. Теоретично і зараз це передбачено законодавством. Але . Мобілізація і тд. Тому рацси відмовляють . Можете звернутись письмово. Отримаєте роз´яснення. Хоча там буде масло-масляне. А далі в суд
Я в дамках• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Хто в чому відмовляє і куди ви дзвонили?
Фляшка на трьох• 58 минут назад
Ответ дляЯ в дамках
Рацси відмовляють, мабудь туди і дзвонили
Я в дамках• 45 минут назад
Ответ дляФляшка на трьох
РАЦС може відмовити тільки якщо заявників неможливо ідентифікувати. Тобто, в них відсутні посвідчення особи.
Без образів• 33 минуты назад
Ответ дляЯ в дамках
Тобто будь який чоловік може прийти, і зі слів жінки його запишуть батьком дитини?