Мой завтрак• вчера в 22:48

Де купити тканину на штори? м.Київ

Штори планую шити сама
Моль Моллівна• вчера в 22:50
Магазини текстиль-контакт
Я шила тюль сама минулого року...я тепер розумію за що такі ціни на пошив) стільки мороки

автор Мой завтрак • вчера в 23:10
Ответ дляМоль Моллівна
Магазини текстиль-контакт
Так важко?
Я ніколи не шила штори,але мені здається що повинно бути норм
Сколько_мне_лет?• вчера в 23:11
Ярослав
Ксерокопия ночи• вчера в 23:26
Ответ дляМой завтрак
Так важко?
Текстиль контак.
Шити нічого складного нема. А от покроїти рівно для мене виявилося проблемою.
Корсет_на_шурупах• вчера в 23:29
у тік тоці цигани продають, ціни класні і вибір краще ніж в текстилі
Моль Моллівна• сегодня в 00:06
Ответ дляМой завтрак
Так важко?
Пришити цю лєнту чи підстрочити звісно не важко. Важко дуже відрізати і все виміряти
Ашолюдискажуть• сегодня в 00:15
И тюль и шторы - все шью сама
Особо там делать нечего , просто надо все аккуратно и терпеливо
Ашолюдискажуть• сегодня в 00:16
Покупаю все на барабашово
Лучше ассортимента и цен к сожалению не нашла ((
автор Мой завтрак • сегодня в 07:18
Побачила готові штори продаються,як так виходить,що вони дешевші за тканину?

olkabarabolka20• сегодня в 09:14
Підрізати дійсно важко, але реально. якщо є поміч - взагалі не проблема.
Стосовно тканини - якщо на лівому березі, то окрім Текстиль Контакту (в якому дійсно дуже дорого), мені ще подобається один магазин по вул.Будівельників. Не пам´ятаю номер. десь 2 світлофора від метро Дарниця (по лівій стороні). Там моя знайома взимку тюлі брала по 70грн здається.
Або ж шукайте в інтернеті.