Позитивна• 1 час назад
Бачили вибачення Полякової?
Чи підтверджує це те, що вона говорила до цього?
Та_шо_ж_таке• 1 час назад
Ответ дляРозумна Губка
Она так выбачилась, как в анекдоте про вовочку «маша не дура? Ну извините» еще раз подтвердила что она была права
Все все поняли. Она молодец. Этими действиями показала всю правду.
Бибер-анонимер• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
за те що вона образила військових і полонених
Забавно как
А власть своими действиями насильной мобилизации не обижает мужчин и из матерей и детей ??
Не было бы кого обижать если бы войны не развязывали и пять лет упорно не желали саорачивать
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляк.Буланова
Но все то знают, что она права
Здесь от четверти до трети поддерживают Царство Квартала. Реально, минимум четверть советчиц очень довольны поисходящим.
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Похер. Полякова та, яка б перша вділа кокошник і співала б на червоній площі, якщо б що. Так само як і ефросиніна і подібне лайно, яке швидко перевзувається.
ага. всі зрадники. одна ви істина патріотка
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Извини, а «тут» это где?
на советчице. Или где вы сейчас сидите?
Позитивна
• 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
або тупі, або біля годівниці сидять
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Напряму питаю.
Чи то згодні, як те що подають як норму і обов´язок чи ні?
Гіпотетично, на що ви ладні заради життя сина, чоловіка, брата, батька?
Чи згодні проміняти їх життя на те щоб не було договору і миру з росією?
До чого тут це? Я не збираюсь якійсь поклонице полякової відповідати на гіпотетичні провокаційні питання.
Мова була про полякову, а вона продажна. І при нашій поразці, вона і подібне перші б побігли за довгим рублем.
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
правильно розумію, що ви готові покласти своє життя, життя своїх дітей, чоловіка, батька, безкоштовно, аби не мати справ з росією ?
Свое нет, чужое да. Легко и непринужденно, с присвистом.
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
як вона їх образила?
вона сказала, що влада перетворила країну на концтабір. і це правда. до чого тут війсьові і полонені
Позитивна
• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
коли германія окупувала францію, жінки теж хотіли вижити і будували стосунки з німцями, а тупі чоловіки потім брили їх наголо і цькували, за те що самі і здали країну.
це нормально пристосовуватись до обставин, а не бити себе в груди як орангутанг і йти на смерть
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Заставили, как и тех, кто вынужден был говорить слава тцк. Она своим извинением подтвердила истинность своих слов - концлагерь. Лучшего подтверждения и быть не может.
Полякова виїзна, її вадік теж. Що її тримає у ’концтаборі’? Тільки наївна людина може думати, що Полякова щось сказала від свого імені. Її готують до політичної кар´єри, замість царьових-медведчуків. Лише сліпий не бачить цього.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Зачем ей валить. Тут слава, бизнес. А там что?
Ну якби нормальне бажання людини - вирватися з концтабору. Чи вона все ж не в концтаборі, раз нікуди не рветься, маючи таку можливість?
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Цілком згодна, що це вибачення підтвердження, що Україна - концтабір
Потішаюся• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
та да. всі, хто хоч якось незадоволений діями влади - ворог. демократія вона така
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляк.Буланова
Не хотят) хотят чтобы за них другие умирали в вечной войне, а сами сидеть в Гамбургах
Многие и тут неплохо себя чухают, военторг и волонтеры рассекают по городу на пикапах Dodge RAM TRX (700 лошадей, 6.2 литра движок, расход топлива 30 литров на 100 км). Ни один донат не был украден, ни один.
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
на советчице. Или где вы сейчас сидите?
Ну пока вы единственная не знаете «суть», а говорите «мы». Кто такие «мы»? 🤨
Розумна Губка• 1 час назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Честно говоря - эффект поляковой для меня переоценен. Ну сказала, что это изменило? В моем окружении нет и так потужных для которых это откровение какое-то, людей все так же отлавливают на убой, деньги выданные на защиту оборону пилятся и строятся маетки, а мовнюки и потужники составляют списки кто лайкнул интервью поляковой чтобы отменить - страшно жить, дела плохи, и то что полякова это озвучила - ничем не помогло мне🤷🏻♀️ чего все так возбудились
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
або тупі, або біля годівниці сидять
Есть и тупые, но их мало. Все пристроившиеся, присосавшиеся мечтают о длительном течении войны. Детям нужно участки купить, дома построить, причем в Закарпатье, а это недешево.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Можно вкрации шо там случилось? Чего извинилась?
Есть по прежнему хочет. А еда у нее вся в Украине.
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Скажите, пожалуйста, какие ваши действия ’при нашій поразці’?
Чисто гипотетически, что предпримете?
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Хоть бы суть написали. Мы не следисм за поляковой
Вкрации.
росія шукає запроданця серед відомих загалу українців на місце януковича/медведчука/царьова. Бо як тих гнидників витягнуть - за них ніхто не проголосує. Треба хтось, хто погодиться здати Україну кацапам оптом і в роздріб, раз військовим шляхом кацапи не можуть нічого зробить. Ось нам закинули першого засланого казачка - полякову. Вона має просувати ті самі наративи, що свого часу Зеленський у 2019: у всьому винен папєрєдник (тепер це сам Зеленський), це через нього війна, а ось прийде умовна Полякова і війна скінчиться.
Цікаво, чи наступлять українці на ті самі граблі?
І таааак, хуйло не має ні найменшого бажання закінчувати війну, як не мав і у 2019, а перед тим у 2014. Воно не зупиниться, поки не проковтне всю Україну і далі за списком. Але такі як полякова про це не думають, вони думають про свій гаманець, як медведчук, янукович.....
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляПотішаюся
як вона їх образила?
Не, ну а що заперечувати, що заперечувати? У колгоспників до 1974 року і паспортів не було, повернемо назад кріпацтво і люди будуть задоволені, ’батальйон тафель’ схвалить і підпише, не дивлячись
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
говорила що в країні концлагерь і крадуть людей на вулиці
потім прийшлось вибачитись у себе в акаунті, попередили напевно
Что ж она не сказала военным, возвращайтесь домой. Хорошо сидеть с тв ржать, когда другие в окопах
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ей наплевать на все. Она зарабатывает деньги, тут сказала одно, потом специально замутила короткое видео, я не я и свинья не моя.
А вы теперь обсуждайте шо там она имела ввиду.
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Не засмучуйте Володимира Олександровича та Олену Володимирівну! Вони впевнені, що ви готові терпіти!
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Правильное понимаю, что вы считаете ’’борцом с режимом’’ Полякову, у которой нет никаких проблем с перемещением по миру, с блекаутами, и которая в десны целуется с Зеленским?
Да у нее жопу порвало, что на Евровидение не пустили, последние дебильные шансон-клипы засрали и сверху навалили за концерты в Юрмале.
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Жодних Полякових! Призначимо Володимира Зеленського Імператором Людства! З диктаторськими повноваженнями! Назавжди!
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Хоть кто то ещё с мозгами на этом форуме