Тень льва• Изменено 2 часа назад
Чоловік на фронті, чи дадуть мені виплати в Німеччині?
В нього зарплата 50-120 тисяч на місяць. Більше коли на позиції.
Дуже хочу виїхати, але чи дадуть мені виплати враховуючи, що є дохід чоловіка?
В мене маленька дитина, я не працюю
Тень льва
• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
А яке відношення має його зарплата.
Це мені знайома сказала, що можуть не дати виплати через його дохід. Можливо хто виїжджав з такою самою ситуацією, допоможуть
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляТень льва
Ніколи не була в Німеччині,але всі знайомі що там,всім платять.
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ну так логично: женщины с детьми выезжают от войны, мужчины воюют. Конечно, будете получать выплаты
Тень льва
• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
У знайомих теж чоловіки військові?
Дуже переживаю, щоб не відмовили(
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ответ дляТень льва
У знайомих теж чоловіки військові?
Дуже переживаю, щоб не відмовили(
Знакомая в Германии, муж погиб, его посмертные начислили ребенку по достижении совершеннолетия. Она там с ребенком выплаты получает по 24 §
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляТень льва
У знайомих теж чоловіки військові?
Дуже переживаю, щоб не відмовили(
Заспокойтеся,то ж там не беруть довідки про доходи
Тень льва
• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
Дуже дякую! Їду сама з дитиною, знайомих там немає, трішки переживаю
Хочу в БАНю• 1 час назад
Ответ дляКокосиха
А он вам денег не даёт, что вам выплаты нужны?
Все по закону.Положені-отримують.
Тень льва
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
уверен что дадут ,,,
но вот с переводами на карту даже мужа , надо быть осторожным ,,,
тем более систематическими ,,,
а что 120 а не 190 ,,,
он ,,, дронщик,,, что ли
тем более систематическими ,,,
а что 120 а не 190 ,,,
он ,,, дронщик,,, что ли
Так, ви вгадали)
Тень льва
• 1 час назад
Ответ дляКокосиха
Я не працюю, йому там кошти теж потрібні, тому не всю суму віддає, але ви ж розумієте, що на ці кошти я можу лише в Україні прожити
Атятя_тётя• 1 час назад
Ответ дляТень льва
У знайомих теж чоловіки військові?
Дуже переживаю, щоб не відмовили(
Розлучіться, тоді точно не відмовлять.
Він же все одно буде допомагати, правда ж?
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляХочу в БАНю
Все по закону.Положені-отримують.
Оно то да, но так заморачиваться имея деньги,ну незнаю, я бы не оформляла.
Можу брикнути• 1 час назад
Ответ дляДай подивлюся
Потом женщины находят в условной Германии новых мужчин, а мужчины, оставшие в Украине, новых жен. Совершенно логично.
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляТень льва
Ну так там вам тоже не тысячами платит будут. Так то на 30-90 вполне можно прожить не только в Украине.
Глас_Народа• 1 час назад
А с какой вы хоть области , что готовы ребенка в лагерь тянуть ради денег
Тень льва
• 1 час назад
Ответ дляГлас_Народа
Вишневе. Зараз стало спокійніше, але в липні було дуже страшно.
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляНаодинцi
Они что, лишние эти выплаты, раз муж зарабатывает? Пусть автор получает. Муж на фронте, жена с дитём спасаются об обстрелов, что не так?
Для меня эта тягомотина не так, ну и автор прям так боится, вроде не имеет денег. Та пусть оформляет, мне все равно, просто интересно.
Докладальниця• 1 час назад
В лагерь поселят, выплаты дадут. Раз в году сможете приехать в Украину не более чем на 3 недели или снимут с выплат.
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляТень льва
У знайомих теж чоловіки військові?
Дуже переживаю, щоб не відмовили(
У мене така ситуація. Виплати отримую. Вже менше, бо працюю пів дня, але раніше як всі отримувала
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
уверен что дадут ,,,
тем более систематическими ,,,
а что 120 а не 190 ,,,
он ,,, дронщик,,, что ли
тем более систематическими ,,,
а что 120 а не 190 ,,,
он ,,, дронщик,,, что ли
Так, на нулі такі зарплати, а що? Зараз доступно це кожному
Тень льва
• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Довідок чоловіка ніяких не просили?
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляТень льва
Довідок чоловіка ніяких не просили?
Ні. У вас окреме проживання, його дохід не враховується. Тільки ні в якому разі він не має вам переводити гроші на картку. Якщо в буде передавати, то шукайте інші для цього шляхи
вкрации• 1 час назад
Ответ дляТень льва
Ні, ви одна маєте чоловіка військового і вирішили виїхати. Унікальна ситуасьон
Тень льва
• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Він дав доступ до його карти в Монобанк.. потрібно відвязати? Чи вже буде видно, що я нею користуюся?