Дайте подуться• 1 час назад

Делікатне питання. Аноректальний свищ

Чоловіку потрібна операція з видалення свища. У Віві (Київ) операція більше 50000 грн. Порекомендуйте лікаря проктолога, хірурга в державній лікарні будь ласка
Та прям багіня• 54 минуты назад
Бухенский Феофания

курасаны• 51 минуту назад
А які симптоми були? Кровотеча? Для діагностики робили колоноскопію?
мимАпроходила• 39 минут назад
Криворук Мирослав Иванович.
https://knpkmkl18.com.ua/v/proktolohichne/
Безсовісна кума• 32 минуты назад
Ответ дляТа прям багіня
Бухенский Феофания
І я його рекомендую, неймовірно делікатний та уважний
So_so• 25 минут назад
В Виве подобное точно делать не стоит. Поддерживаю выше Феофанию и 18 больницу.
Директор Пляжу• 6 минут назад
Чому віва? Я б вже в добробут йшла. Хто взагалі знає, що таке віва?