Дама с заначкой• 1 час назад
Дівчата підкажіть мрт простати
Чи доцільно це робити?
Потрібно їхати в іншу область у нас немає де зробити таке обстеження.
Вартість 6300, це шалені кошти.
В мене таке питання що дає це мрт ?
Вартість 6300, це шалені кошти.
В мене таке питання що дає це мрт ?
Дама с заначкой
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
А ви самі обираєте собі дослідження чи все таки є показання від лікаря?
Показання від лікаря.
Пішли до іншого інший каже що можна обійтися без мрт.
любименькая• 1 час назад
Ответ дляДама с заначкой
Показання від лікаря.
А чим можна обійтися? І як можна дати вам пораду, якщо ні симптомів, ні скарг ви не описуєте..Лікарів якої кваліфікації ви відвідували, хз
Самостійно визначайтесь. У кожного своя індивідуальна ситуація і хвороба.