Сон і дрімота• 1 час назад

Чому син вибирає родину дружини, а не рідну матір?

Дівчатка, хочу почути вашу думку, бо сама вже не знаю, чи я справді чогось не розумію, чи син просто настільки змінився після одруження.

Як би ви ставилися до того, що ваш син практично постійно перебуває серед родичів своєї дружини? Вони знаходять йому роботу, допомагають із працевлаштуванням, постійно щось для них купують, допомагають, вирішують якісь питання. Відпочинок -разом із ними. В гості-до них. Постійно всі поруч.

Сестра невістки теж практично живе в них у квартирі: то в гостях, то ще з якихось питань приїжджає. І складається враження, що навколо мого сина вже ціла армія її родичів.

Я довго мовчала, не хотіла лізти в їхні стосунки, але в якийсь момент не витримала й сказала синові, що мені здається, ніби його просто використовують. Що всі навколо нього влаштувалися дуже добре, а він для всіх старається.

Сказала і про невістку. Дитині вже четвертий рік, вона весь цей час сидить вдома, а син повністю забезпечує сім’ю. На мою думку, можна було б уже хоча б якусь роботу знайти й допомагати чоловікові фінансово. Вона каже, що графік не підходить і немає на кого залишити дитину. Я запропонувала: нехай звернеться до мене, я могла б допомогти з онуком.

Але після цього почула від сина:

«Не лізь. Ми самі розберемося, як нам жити і кому працювати у нашій родині. Мені 32 роки, і я сам бачу, хто до мене як ставиться і з ким мені спілкуватися».
Я, якщо чесно, була шокована.
Це він хотів сказати, що я погано до нього ставлюся? А її батьки, які постійно поруч добре?До одруження він був зовсім іншим. Постійно приїжджав, телефонував, квіти мені дарував, був поруч. А тепер складається враження, що в нього є тільки дружина та її родина.Після нашої сварки з невісткою в березні я сина більше не бачила. Він до мене не приїжджає.
І от тепер я не розумію, як правильно поводитися. Мовчати й дивитися, як він усе більше віддаляється від мене? Чи все-таки поговорити з ним і пояснити, що я бачу з боку?Може, я справді помиляюся і просто ревную сина до його дружини?А може, дійсно варто відкрити йому очі на те, що його дружина та її родичі не такі вже безкорисливі, як йому здається?

Дівчата, розсудіть мене. Що б ви робили на моєму місці?
Разгуляшка• 1 час назад
Ну воспитали вы лоха, что ж поделаешь.

НеГолосую• 1 час назад
Ну, так вы что не знали, что ночная кукушка дневную перекукует)) А вы на невестку чего наехали)?
Сусідка знизу• 1 час назад
У сына своя семья, а вы лезете. Он вам не муж, отпустите сыночку, мамаша.
Бубль Гум)• 1 час назад
на вашем месте - я бы оставила сына в покое
мальчик вырос
Бабайко• 1 час назад
Так из текста, вашего :’ ваш син практично постійно перебуває серед родичів своєї дружини? Вони знаходять йому роботу, допомагають із працевлаштуванням, постійно щось для них купують, допомагають, вирішують якісь питання.’
Следует, что они для него все делают))
автор Сон і дрімота • 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну воспитали вы лоха, что ж поделаешь.
Я виховала нормального хлопця. Для якого мати була завжди важлива. Але після одруження, як наче, якась « бабка нашепотіла.»
Басноплетка• 1 час назад
Как мать взрослого ребенка- живу своей жизнью и не сую свой пятак в жизнь взрослого ребенка.
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Нит, он мямля
Сусановна• 1 час назад
Ну смотрите. Может быть у сына есть какие-то обиды на вас? Это стоит обсудить
Но, исходя из того, что вы решили её отправить на работу, то вы не знаете берегов, лезете не в свое дело.

Липка-прилипка• 1 час назад
Отстала бы на время от них. Чего вы лезвие, своей жизни мало вам..
ОхиИВздохи• 1 час назад
Это возвращение свекрухи-няни или мне показалось?))
Красавица писяная• 1 час назад
ну якщо вони знаходять роботу і допомагають, то стараються вони а не він. А що вам заважає бути поруч і не заздрити?
Амбасадор щастя• 1 час назад
Вы не сможете ничего пояснить. Живите свою жизнь. Не критикуйте, т к без толку
НеГолосую• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Так вы и есть та бабка, собственно))
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
он к вам приезжает или это не важно ..?
Наивная Хо• 1 час назад
Родичі дружини знаходять вашому сину роботу,допомагають з працевлаштуванням,щось купують.Так хто кого використовує?
мадам Везувий• 1 час назад
Вам же лучше, зачем вам с кем-то сидеть живите свою прекрасную жизнь без этого геморроя , вы воспитали а дальше сами они взрослые пусть и живут свою жизнь
Сусановна• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
А что это за свекруха-няня?
Замріяна• 1 час назад
він же сам сказав, що дорослий і самі розберуться як їм жити.
Все правильно.
Ви ревнуєте, бо тепер невістка - жінка №1 його життя. Так і має бути.
Ви його правильно виховали, просто змиріться, що він вже батько і чоловік, а не лише ваш син.

Мороженная курица• 1 час назад
Ответ дляРазгуляшка
Ну воспитали вы лоха, что ж поделаешь.
Зачем вы так,какое имеете право оскорблять человека,может ему так удобно,он сам выбирает как ему поступать
автор Сон і дрімота • 1 час назад
Ответ дляБабайко
Следует, что они для него все делают))
Так тут можна і подивитися під іншим «кутом», що вони роблять ВСЕ-не для нього. А для своєї доні. Бо знайшовся підкаблучник, а вона такого більше й не знайде для себе. І постійно його називають «сину, сину.»
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляМороженная курица
Лошок
Удобно что? Похерить своих родных, ради плюшек родственников жены? Ха-ха, дурачок натуральный. 146 % что он там и рот открыть не может,все решает его жена и ее родичи с подачками. Он просто сменил одну мамку на другую, только с другой ещё трахаться можно
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
і щоб посидіти з дитиною потрібно ’звернутись’ до матері.... Короче, все пацан правильно робить
ОхиИВздохи• 1 час назад
Ответ дляСусановна
А что это за свекруха-няня?
Была куча тем, свекруха няней работает, а внука ей не дают, потому что она наговорила всякого о невестке и тд 100500 серий
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
он к вам приезжает или это не важно ..?
у меня она)))
иногда на работу заходит- живет в этом же районе
пишет ежедневно ( сама пишет первая)
иногда, завтракаем или обедаем где то вместе
НеГолосую• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
А как надо было)? Послать их и во всем слушаться мамо)? Невестку взашей на роботу, а то ишь какая, посмела не работать)
Замріяна• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
а в чому він підкаблучник? що не так?
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
подождите им же нужно чтобы их дочка спокойно сидела дома , вот и беспокоятся чтобы зятек зарабатывал )
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
а що ви робите для свого сина і його родини? Чекаєте запрошення?
автор Сон і дрімота • 1 час назад
Ответ дляСусановна
Можливо, ви праві. Я полізла куди мені не потрібно. Але це має місце бути, тому що нормальна жінка буде перейматися за свого чоловіка і полегшувати життя, а не сидіти, як перепічка на шиї.