Чарівне зіллячко• вчера в 18:37
Какую нормальную работу можно найти на дому
Интересуют не продажи и не оператор на телефон.
И какая оплата
Корсет_на_шурупах• вчера в 19:08
Ответ дляДомашка
Що значить решала, людина, яка знає законодавство і вміє відстоювати інтереси, а не тільки бабки на митницю носити.
Це і є ’решала’.Якщо все за законом,і в порядку черги,то нічого відстоювати не потрібно.І нічого складного в законодавстві немає.Ну можливо для вчорашнього студента тільки.
Домашка• вчера в 19:09
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так нічого і немає, але іноді митниця намагається гайки підкрутити, треба не вестись на це, а апелювати
Б´ю байдики• вчера в 19:20
Ответ дляДомашка
А що таке нормальна робота, мені брокер митний треба, віддалено та експорт менеджер, підете? Це нормальна робота?
А нужны какие то определённые знания и навыки? Не обучаете?
Приму в дар• вчера в 19:30
Ответ дляДомашка
Зайнятість повна, оформлювати імпорт та експорт до 40 декларацій в місяць
Яка оплата і що саме?
Домашка• вчера в 19:35
Ответ дляБ´ю байдики
Знання митного законодавства, вміння оформлювати декларації без помилок, досвід роботи з індикативами, адр, тимчасовим ввозом, вет вантажами. Навчати не будемо, треба людина з досвідом
Домашка• вчера в 19:35
Ответ дляПриму в дар
Яка оплата і що саме?
Оплата достойна, рівняємось на побажання кандидата.
Чарівне зіллячко
• вчера в 19:48
Ответ дляЛінива, не каюсь
Репетитор иностранных языков подойдет вам? Очень рекомендую!
Иностранные языки нужно знать)))
Лінива, не каюсь• вчера в 19:52
Ответ дляЧарівне зіллячко
Иностранные языки нужно знать)))
обожимой, надо же...
а я думала вам все что угодно подходит...
Язикувата Хвеська• вчера в 20:20
Ответ дляДомашка
Не піде, тут працювати потрібно головою і відповідальність, а автор хоче кнопати ноут і пити флетвайт
Домашка• вчера в 20:22
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так автор хоче нормальную роботу, це нормальна робота і добре оплачується, можна цицю, якщо в кондиції показувати, теж мабуть добре платять. Я ж запитала, що значить нормальна робота.