З горіха зерня• Изменено 1 час назад
Ви б послали такого чоловіка?
Зараз маю спілкування з чоловіком і вчора спілкувались про роботу, життя. Він такий каже мені, ну 1200 доларів (я стільки заробляю, це мало). Я не будую ніяких впливових зв´язків, то єдиний варіант розбагатіти для мене - онліфанс. Так як я звикла бути незалежною від чоловіків (я завжди сама себе забезпечувала та вирішувала свої питання) то чоловікам такі жінки не потрібні. Його колишня з накачаними губами та нарощення волоссям може знайти собі когось багатого, тому він не будував з нею подальші стосунки. Ви б його послали? Чи це дійсно я якась не така?
Рожки-да-ножки• 56 минут назад
Іпанько якесь. Не мєнт часом? Бо їх тягне до шлюховатих жінок, а потім вони їх починають переробляти. Щоб виглядала сексі, але чому ти якось не так посміхнулася моєму начальнику. Чого ти мені судочок не поклала, ти шо не можеш бути нормальною? Гнати від себе того бобіка і давати йому тільки за хороші вчинки. Діаманти, покращення умов ваших і вашої сім´ї. Тільки садо- мазо з ним.
Мир Мир Мир!• 37 минут назад
Ответ дляУкраиночка
3 раза прочитала, ничего не поняла. Вы можете свои тексты проверять, прежде чем отправлять?
Автору надо еще до обеда придумать хотя бы 20 идиотских тем.
Тут не до вычитки и редактирования.
Написал херню - и побежал следующую херню писать.
Тут не до вычитки и редактирования.
Птица секретарь• 34 минуты назад
Боится, что вы такая независимая от него упархнете спокойно, если будет что то не так)