Чаклунка-ведунка• вчера в 22:49
Дівчата чому такі сни ?
Сниться періодично, що чоловік зраджує я у вісні навіть бачу жінок з якими він зраджує. інколи навіть В когось було таке ?
Коренная киевлянка• вчера в 22:50
Либо подсознательная конкуренция с женщинами, либо он действительно изменяет
пу_пугренчик• вчера в 22:56
Никто не умер - уже хорошо
Всё что ни делается/делается - это к лучшему.
Пасхальний тролік• вчера в 23:02
Може бути як і підсвідомий страх, так і підказка хай буде від Всесвіту.
кураГАЛЯ• вчера в 23:04
Блогеркиня WizardLiz недавно ділилась, що в неї такі сни були - і скоро вона дізналась про зраду в реалі.
60 метрів сметани• сегодня в 00:32
Мені таке сниться всі роки заміжжя. Всі 18 років. І донька в той час завжди маленька. Не бачу ніяких взаємозв´язків зі сном. І не думаю про таке. Не боюсь цього. Особливо зараз донька вже доросленька. Раду собі дам. А сон на днях буквально знову такий снився.