Ленивица-красавица• 2 часа назад
Печеночный паштет и печеночный торт
Как вы готовите?
И еще вопрос - как заморозить паштет, чтобы он не стал сухим как тырса?
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не люблю субпродукти.
Вам повідати як готубть варену ковбасу? Ні. В інеті є відео.
А ви знаєте чому коптять рибу, м´ясо? Для магазинів.
Печень и колбаса - как можно сравнивать! Субпродукты должны быть в здоровом рационе, они очень полезны.
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Навіщо? Я була на виробництві ковбаси,все бачила власними очами. Мене запрошували на роботу. Людей точно там не розчленяли.
. Але їсти ковбасу не могла пів року.
Не на то производство вас водили. Не на то.
Ашотакоя• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не люблю субпродукти.
Вы застряли в 90х
Нормальные производители такой херней не маются
Берите продукты не на базаре
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
А вас на яке водили? Я була на Бащинського. Цікаво було. Людям треба на таких заводах пам´ятники ставити, за життя.
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та я прикалываюсь, я нигде не была. Не на то - в смысле что без человечинки - скучное какое-то)))
А клобасы всякие я ем крайне редко, не уважаю я этот продукт)
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Черной?)) А может это вы так продать свой товар пытатесь?
Изучаю всё. Не занимаюсть торговлей такой. Но уверена, что погибших расчленяют....
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
І правильно робите.
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
А вы прикольная))
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Навіщо? Їх по частинам збирають. Інтерв´ю варто послухати того хто цим займався.
Ашотакоя• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дура дурная
Элька-Карамелька• 2 часа назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
На пряму ж не напише продам печінку, почки, дорого. Адміни забанять. А тут ваша тема.
Есть отдельная рубрика. Да и здесь свет не сошёлся....
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Таки подторговываете))
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Яка саме рубрика?
Ленивица-красавица
• 2 часа назад
Ответ дляАнаномчикус
Торт по рецепту Юлі Смолл.
Пошла читать
Без комплексів• 2 часа назад
Тушу печінку з яблуком, морквою, цибулею, перебиваю блендером, спеції, масло і в скляну форму. Але найсмачніший з грушею. В нас таке довго не затримується, не знаю, як після заморозки.
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
Я з грушками ніколи не готувала, виключно з яблуками. Треба спробувати. Ви її обсмажуєте, карамелізуєте?
Элька-Карамелька• 1 час назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
. Але їсти ковбасу не могла пів року.
Наелась?
Когда крыс мелят - это жесть При раше была скрытая камера - да и ну его нафиг... Зачем? Не знаю. Заказной бизнес.
Ленивица-красавица
• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
О, з яблуком таке ще не чула. Без шкірки? Одне ябоуко на скільки печінки?
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
З грушею це просто щось. Найсмачніший. Ще теплий салат також роблю, листя салату, обсмажена печінка, карамелізована груша і бальзамік.
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Наелась?
Крис не мелять, це неправда. Але домішок хімічних багато,вам не сподобається ні вид, ні склад сировини.
Ленивица-красавица
• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
А на салат цей печінку як готуєте?
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Це вже за смаком. Я на око завжди все роблю. Приблизно одне яблуко на грам 300 печінки.
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляЛенивица-красавица
А на салат цей печінку як готуєте?
Просто обсмажую.
Элька-Карамелька• 1 час назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Зачем ? Куски погибших в гроб кидать?
Это всё бизнес. Война очень выгодная тема... Развернутся можно хорошо.
Но на смертном одре, уже всё пофиг....