размахер• сегодня в 10:50

Тамара Горіха Зерня - Доця

Дівчата, може у когось є книга електронна, прошу поділитись, якщо можна. Пошту скину.
Василина Семеніч• сегодня в 10:57
Красти - гріх і бидлячество.

Ця книга є в усіх бібліотеках.

сою не люблю• сегодня в 11:04
Ответ дляВасилина Семеніч
Красти - гріх і бидлячество.

Ця книга є в усіх бібліотеках.
почему взять книгу в библиотеке это правильно, а прочитать электронную копию - воровство и быдлячество?
Пи Пи Пилюля• сегодня в 11:47
Ответ длясою не люблю
Если электронная копия была куплена у издательства, то не воровство конечно.
Василина Семеніч• сегодня в 12:03
Ответ длясою не люблю
Тому що це 1) чесно куплена книга, 2) підтримка роботи бібліотеки, 3) це контрольоване використання книги, воно ніколи не стане таким масовим, як копіювання електронної версії.
Василина Семеніч• сегодня в 12:05
Ответ дляПи Пи Пилюля
При купівлі ел.варіанту у видавництва/розповсюджувача прописано, що продукт призначений для особистого використання і не призначений для передачі третім особам.
Пи Пи Пилюля• сегодня в 12:33
Ответ дляВасилина Семеніч
В посте, на который я отвечала, спрашивали, почему прочитать электронную книгу - это воровство. Естественно, не воровство, если ты ее сам купил. Я не думаю, что тот, кто купил электронную книгу захочет пересылать ее постороннему человеку.
автор размахер • сегодня в 12:53
я сама знайшла, і для адекватних залишаю посилання, де можна безкоштовно скачати або читати цю книгу:
https://uabooks.co.ua/dotsya-11686/?utm_source=cha...
https://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/ua/elib.exe?Z21I...