Да_Я_Така_• вчера в 21:07
Це жлобство?
Нещодавно купувала напій і мене спитали чи треба лайм,я сказала ,що треба за лайм окремо порахували 60 грн
Мене не попередили ,що лайм за окрему плату від напою
Я розумію, що заклади можуть брати гроші за додаткові інгредієнти, але 60 грн за один шматочок лайма якось здалося занадто 😅 Тим більше, я буквально щойно купила цілий лайм у магазині за 28 грн
І ще лід в них платний,теж якось дивно робити лід платним невже він немає входити у вартість напою,як у кавʼярні?
Як ви вважаєте це нормальна практика чи вже перебір? Чи платили б ви 60 грн за шматочок лайма?
НуКаНаКа• вчера в 21:51
Жлобство.
І розраховують вони на те, що ніхто позоритись не буде, виясняючи ціну за шматок лайму.
Кразе б поставили ціну на 5 грн більше і давали б всім охочим лимон/лайм/цукор безкоштовно.
Да_Я_Така_
• вчера в 21:53
Ответ дляНуКаНаКа
Жлобство.
Та можна було зробити шматок лайму по ціні самого напою вже ,що вже ті 60 гривень
НуКаНаКа• вчера в 21:54
Ответ дляДа_Я_Така_
А до речі яка ціна напою?
Луноликая Вика• вчера в 21:54
Автор, а что это за место такое волшебное? Надо его сделать знаменитым. Ну, ладно, когда айс латте стоит дороже, чем латте. Из-за тары и большего объема молока. Но брать деньги за лед в коктейлях? А куда вы лайм за 60 грн добавляли?
Да_Я_Така_
• вчера в 21:55
Ответ дляЛуноликая Вика
Літній басейн в Києві ,до пива
НуКаНаКа• вчера в 21:55
Ответ дляДа_Я_Така_
А ну тоді націнка в 5 грн - це мало.
Зробили б 200 грн - і добавки безкоштовні.
Це було б приємно.
А так жлобство.
Це було б приємно.
А так жлобство.
Луноликая Вика• вчера в 21:56
Ответ дляДа_Я_Така_
Літній басейн в Києві ,до пива
К Короне?
Ну, прайсы в барах в открытых бассейнах в основном невменяемые. Но платный лед? Я такое слышу впервые. Так, где вы были?
Да_Я_Така_
• вчера в 21:56
Ответ дляНуКаНаКа
А ну тоді націнка в 5 грн - це мало.
Це було б приємно.
А так жлобство.
Це було б приємно.
А так жлобство.
Ну 60 це не собівартість точно
Да_Я_Така_
• вчера в 21:56
Ответ дляЛуноликая Вика
К Короне?
Ні,до іншого пива
Тера біч
Луноликая Вика• вчера в 21:57
Ответ дляДа_Я_Така_
Ні,до іншого пива
Тера біч
Напишите им в Гугл отзывах и поставьте одну звезду. Совсем уже охренели.
НуКаНаКа• вчера в 21:57
Ответ дляДа_Я_Така_
Ну 60 це не собівартість точно
Так по собівартості - це тільки самому виростити)
Пилосмок працює• вчера в 22:20
Ответ дляВеликий сатирик
А вы в маке не покупали картошку? Соус платно.
у нас бесплатно
и напитки подходишь доливаешь сколько хочешь
Замріяна• вчера в 22:20
Ответ дляВеликий сатирик
Коли я його замовляю, я вкурсі, що він платний) якби автору сказали ’якщо бажаєте, є додатки:лайм - 60 грн, перець -...’, то і теми б не було