navka• Изменено 28 августа в 21:19

Дівчата, нас готують як ви вважаєте?

Тг постійно пестрить месенджами про жіночу мобілізацію
Just a crow• 28 августа в 21:26
Пока дают привыкнуть, они это делают очень интересно, одни говорят что она будет, другие опровергают.

Teonaa• 28 августа в 21:26
Та блін НІ
З ПОЧАТКУ війни дві лякалки: ж. моб і наступ з Білорусі
автор navka • 28 августа в 21:28
Бучу так дивуються, за війну якщо писали дівчата, їх хейтили. Але ж маємо

Маска-0b9f• 28 августа в 21:28
А шо такого?Именно среди представительниц прекрасного пола больше всех незламных и стойких.
автор navka • 28 августа в 21:29
Ответ дляМаска-0b9f
я точно ні
Маска-0b9f• 28 августа в 21:31
Ответ дляnavka
я точно ні
А военной мясорубке всё равно.Она не разбирает,где правые и виноватые.Поэтому бегите,пока не поздно.
Все для малечі• 28 августа в 21:40
Ну то доведеться визначатись: або відміна бронювань і відстрочок у чоловіків або жіноча мобілізація? Вам що більше подобається?
Скільки можна качати тією мобілізацією?
Teonaa• 28 августа в 22:03
Ответ дляВсе для малечі
Скільки можна качати тією мобілізацією?
Та да. Один кач
Були часи, я сюди заходила і читала готову до сприйняття інформацію - прожовану. Береш і споживаєш. А зараз вкиди самі лише, і ніхто нічо не знає сам.

Ну от що жін.моб.? Ну і? Аж мені цікаво як це вони зібралися реалізовувати. Мало того що ок, тим ублюдошним пох кого крутить в бусін, - не спорю. Але ж мужиков чимало на волі, вони мають жінок. Якщо де інде заступаються за лівого мужика, то за жінок - від зграйки 6х тцкунів і мокрого місця- фізично - не залишиться. Ну або ж стрілянина і уже як бог дасть. Позору на весь світ
Все для малечі• 28 августа в 22:18
Ответ дляTeonaa
Та да. Один кач

може тоді цим сміливим захисникам жінок краще вже сами піти служити?
Бо війна продовжується, і ті ж шахеди збивають мбілізовані чоловіки.
Але я вам гарантую, що ті чоловіки і близько до бусіка з ТЦК не підійдуть.

Pole• 28 августа в 22:21
Ответ дляTeonaa
Та блін НІ
Ні, ще з осені 2021, тоді спливла тема жіночої мобілізації, був перелік професій, які підлягають. Деякі жінки вже тоді виїжджали.
Pole• 28 августа в 22:20
Ответ дляTeonaa
Та да. Один кач

Хто на той світ зважає.
Та й світу на нас теж плювати.
Якийсь жахливий експеримент над Україною((
Teonaa• 29 августа в 00:39
Ответ дляВсе для малечі
Якщо побачимо мотиви - всі б пішли. А так…
Ну мобілізація, і? Йде, йде, йде..толку від неї нуль
Teonaa• 29 августа в 00:41
Ответ дляPole
Хто на той світ зважає.
Та й світу на нас теж плювати.
Який.
Така сама холодна війна. Мужики міряються що довше - американський чи китайский
Знайшли просто дурачков - Ваньок і, так селалося, Іванів
uma• 29 августа в 03:03
Ответ дляTeonaa
Та блін НІ
Вы про Чернобыль забыли. Три лякалки.
Teonaa• 29 августа в 08:48
Ответ дляuma
Вы про Чернобыль забыли. Три лякалки.
Ну тероризм це інша «галузь».
Vikki• 29 августа в 11:52
Да,моё мнение,готовят.