Крию матом страшно• сегодня в 08:16

Нмт, дпа- як готуватися? Порадьте ресурси в інтернеті, курси? Чи краще репетитор

Творческий типаж• сегодня в 08:17
Все зависит от уровня и мотивации ребёнка

Снегурочко• сегодня в 08:22
Нет сейчас ДПА. Онлайн курсы все примерно одинаковые, если ребенок мотивирован, толк будет. Если нужно подстегивание и контроль - репетитор.

Важно еще правильно выбрать четвертый предмет, иначе на этом теряются баллы. Плюс в принципе посмотреть проходные баллы этого года на выбранную специальность. А то на медицину на бюджет можно со 150+ баллов поступить, а на право и со 180 не поступишь, только контракт.
Дама_из_рекламы• сегодня в 08:25
Моя дитина до нмт готувалася по збірникам видавництва Ранок: укр.мова, математика, історія і хімія. Здала нормально, готувалася сама.

ЛісАпетная• сегодня в 08:38
Вмотивована дитина з середнім і вище рівнем - курси.
Інші - репетитор чи сам винуватий.
На яку спеціальність вступ?
автор Крию матом страшно • сегодня в 08:49
Ответ дляЛісАпетная
Інші - репетитор чи сам винуватий.
На яку спеціальність вступ?
Економіст
ЛісАпетная• сегодня в 08:55
Ответ дляКрию матом страшно
Економіст
На бюджет нема шансів. Можна і не готуватися, якщо зво попростіше
маска Ілона• сегодня в 09:02
все залежить від того, наскільки дисциплінована дитина, з яким рівнем знань вона підходить до підготовки до НМТ, а також, який результат Ви хочете отримати. при цьому останнє - це орієнтир, а не задача для дитини і (можливо) того, хто її готуватиме.
кожна ситуація окрема, кожна дитина різна. моя, наприклад, готувалася з онлайн-школами до укр мови і історії. іноземну готували у школі (до здачі німецького іспиту С1).
зрештою, балів на НМТ набрала не прямо дуже багато, але вступила на право по гранту. одночасно також склала іспит для навчання в Studienkolleg в Німеччині, куди, зрозуміло, знань до НМТ не потрібно було. якщо коротко, готувалася без фанатизму, оскільки в нас ще був і план Б, і план В.
Загалом, радила б якнайменше істерити і переживати з приводу саме балів, сконцентрується хай на вивченні і розумінні, а яким способом - ви знаєте найкраще. В день НМТ може статися все, що завгодно, тому важливо також готуватися морально. А батьківська функція - добре пояснити, що будь-який результат вас влаштує і з усіх ситуацій є купа виходів.
Помилуйте мадам• сегодня в 09:05
Ответ дляСнегурочко

Пришло от школы.
Є трохи зміни в оцінюванні: відмінили ГР, повернулись до поточного, тематичного , підсумкового, семестрового, річного оцінювання і ДПА.
На даний час заплановано, що всі учні , після закінчення 9 класу будуть здавати ДПА у формі НМТ.
ЛісАпетная• сегодня в 09:05
Ответ дляПомилуйте мадам
Пришло от школы.
У автора дитина в 11 класі вчиться не по нуш

Снегурочко• сегодня в 09:37
Ответ дляПомилуйте мадам
Пришло от школы.
А ссылку на нормативный акт они прислали? )) И при чем тут 9 класс?
Балаболка• сегодня в 09:49
Щось пізнувато. Особисто я бронювала місця вже з травня (на вересень). Хороші репетитори вже забиті під зав´язку. Бо учора питали за математику, то наша математичка вже не має місць з початку серпня. Укр. мова та історія так само. Я вивчала відгуки в групі Вступ 2025 і таким чином бронювала. У нас були 3 репетитори. Результатом задоволена. Дитина вступила на бюджет в універ Шевченка в Києві. 191 бал. Історика брала на Буки за відгуками. Історію моя дочка не знала і ніколи не вчила. За рік він її підтягнув капітально. 185 балів з історії набрала.
бЭйбА• сегодня в 10:10
Ответ дляЛісАпетная
Ви, бачу, експерт…
бЭйбА• сегодня в 10:13
Самопідготовка дуже ефективна, просто проходити завдання минулих років
Курси для підстраховки

Це ж тести, розширених питань не буде, який сенс переплачувати за репетиторів