Каравай-каравай• 02 апреля 2014
Терміново потрібно перекласти текст укр-англ.
Вибачте,що повторююся, просто дуже потрібно знайти помічника. Пишу урахувавши зауваження.
Терміново потрібен фахівець,який виконував роботу такого рівня. Поттрібно перекласти 42стор. тексту з юрид термінологією (Римське право). Термін до 8-го квітня. Дівчата, хто може і яка ціна? ТЕРМІНОВО!!!
Каравай-каравай
• 02 апреля 2014
Ответ дляoksini80
автор, сколько платите? я занимаюсь переводами периодически....
Тож я і питаю: заскільки хто може зробити.
Ответ дляМасяняС
Мой вам совет: т.к. объем работы большой-нужно делить текст между 2,3мя переводчиками.
Если что пишите в личку.
Я поддерживаю такое предложение. Если разбить текст и привлечь несколько переводчиков, можно успеть сделать до 8 апреля. Я практикующий переводчик более 10 лет, есть диплом. Я лично могла бы сделать 20-25 страниц
Каравай-каравай
• 02 апреля 2014
Шукаю 4 перекладача по 10стор. Хто може пишіть на адресу з вказанням телефону та ціною.
Каравай-каравай
• 02 апреля 2014
Ответ дляZ_Nataly
Напишіть мені на алектронку nota_stud@ukr.net Я вишлю примірник на подобі якого потрібно буде зробити переклад. Заразом напишите ціну.
Каравай-каравай
• 02 апреля 2014
Ответ дляМасяняС
10-15 я могла бы.
напишіть мені nota_stud@ukr.net/