KROX@• 13 апреля 2014
смотрю новости . страшно.
АсобеннАя• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Удалено администрацией...
я из Харькова в Рашу не хочу и знакомые не хотят.Пусть их разгонят какими угодно способами.
Ищу-брожу• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Как вы не поймете, не в языке дело!!! Живем вроде в одной стране, только Киев и Запад-люди, а Остальные- террористы.
ви писали що ’правительство Украины против русскоязычного населения’
якщо із зброєю угроці будуть захоплювати облдраду Закарпаття, або Львівську поляки то вони теж будуть терористами. Поки тільки росіяни на Сході :(
ТАЗератти• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Да, я умная, тому що якби в нас хоч хтось заїкнувся, що хоче в Польщу, Румунію і т.д., не кажучи вже про Росію, то його б бистро на місце поставили б, в кращому випадку б завезли на пункт пропуску з тією ж країною. І танки до нас не дійдуть, бо не пустимо. Чому показують мітинги сепаратистів і немає нікого хто проти. Ніхто в Росію не хоче виявляється, але всі тихенько сидять і соплять носами - зараз прийде ХТОСЬ і нас спасе. Хто має йти?
Удалено администрацией...