KROX@• 13 апреля 2014
смотрю новости . страшно.
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Удалено администрацией...
Что вы имеете ввиду по поводу Крыма?
аноним_515• 13 апреля 2014
Ответ дляДикая Роза
Удалено администрацией...
А что Вы имеете против детей ?
ЗдесяЯ• 13 апреля 2014
Ответ дляKROX@
вот сижу сейчас думаю,наверное Украине крышка((((
а вы не ругайтесь,сегодня святой праздник
Прорвало
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Да, я умная, тому що якби в нас хоч хтось заїкнувся, що хоче в Польщу, Румунію і т.д., не кажучи вже про Росію, то його б бистро на місце поставили б, в кращому випадку б завезли на пункт пропуску з тією ж країною. І танки до нас не дійдуть, бо не пустимо. Чому показують мітинги сепаратистів і немає нікого хто проти. Ніхто в Росію не хоче виявляється, але всі тихенько сидять і соплять носами - зараз прийде ХТОСЬ і нас спасе. Хто має йти?
Дикая Роза• 13 апреля 2014
Ответ дляаноним_515
А что Вы имеете против детей ?
ума нет понять?? как такой злющий чел детей воспитывает?
Дикая Роза• 13 апреля 2014
Ответ дляаноним_515
А что Вы имеете против детей ?
Удалено администрацией...
Застряла• 13 апреля 2014
Ответ дляЖабры жабы
ойо-йой как мы запели, власть западная, как восточное быдло правило так вы все не так пели
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Что вы имеете ввиду по поводу Крыма?
А то, що мої родичі з Криму мені тепер пишуть - правительство и Ви нас бросили и мы решили идти на референдум и тепер хотим жить в России. Тільки я не можу зрозуміти, що особисто я могла зробити - піти бити тих російських військових з якими фоткалися і називали визволителями?
Ищу-брожу• 13 апреля 2014
Ответ дляКюветчица
ЕСЛИ ЗАПАД ПОТЕРЯЕТ ДОНБАСС, ТО ОНИ БОМЖЕВАТЬ И ГОЛОДАТЬ БУДУТ !
Тіште себе цією думком
’дурень думкою багатіє’
ОноВамнадо• 13 апреля 2014
Ответ дляКюветчица
это с какого перепугу-то
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляДикая Роза
+100
тут некоторые не читая предыдущие посты, такую чушь пишут. Такой народ и на площадях стоит, разжигая конфликты. Вот как эта дама:
’’Та які в Вас там проблеми, тільки не кажіть, що всіх поголовно заставляють говорити по українськи. Хочете в Росію? Так Путін програму ж огранізував - збирайтеся і їдьте? Так Вам же ж на Україні Росію треба Ніхто уваги не звертає - погано, приїхали - тоже погано. А потім забацають Вам референдум - а-ля Крим і будете нити як Кримчани - наша власть нас бросила.’’’
ЖЕСТЬ!!!
О, хто всрався - невістка, так її дома не було, а он її фартух висить. Який це я конфлікт розпалюю?
ЗдесяЯ• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Я вам и говорю,у вас сейчас такие мысли потому что вас еще не трогают. А завтра закинут ’активистов польских’ и начнут воду мутить. Тогда что??? Вам будет приятно слушать в свой адрес чьи то недобрые высказывания.
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Правительство -’умное’ правительство, будучи у власти, должно следить за своими словами и думать прежде чем что-то сказать. В Украине, живет не только укр. народ, но и рус-яз. население, татары... Нужно считаться со всеми, правильно говорят ваши родственники. А то, как майдан высказал свое мнение- люди, а в Симферополе- террористы. Вот оно разделение, и этим все сказано, больше не нужно слов. Повторяется ситуация и в Славянске.
ЗдесяЯ• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Можно у вас спросить. Ради Бога,не подумайте что я с вами конфликтую или еще там чего. Даже не знаю как спросить,чтоб понятней было. В общем когда показывают митинги ’сепаратистов’ (юго-восток) так там ВЗРОСЛЫЕ люди. И когда показывают ’мирные’ митинги-там одни ДЕТИ (18-22 года)...
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Ну не хочу з Вами сперечатися, а як тоді правильно називати людей, які виступають за відірвання цілого куска країни і передачі його іншій країні, просто так, бо їм так хочеться , бо хтось там щось сказав. А Ви Жириновського слухали, що він каже? ЛДПР в Росії такі самі націоналісти,як Правий сектор в Україні, тільки з його слів всі сміються, а тут злякалися Яроша. Не хочу нічого більше писати. Є така приказка - спасение утопающих, дело рук самих утопающих. Ніхто не допоможе Сходу, якщо самі собі не допоможуть.
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляДикая Роза
Удалено администрацией...
Не от большого ума так написали. С праздником!!!
Тульский пряник• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
А Вы почитайте, что придумало правительство, которое призывает восток . И это еще не предел, в России много незаселенных территорий!!!
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляЗдесяЯ
Я думаю, це тому, що дорослі памятають СССР і хочуть в РОсію в надії, що все буде як колись , а молодь - вона вже виросла в Незалежній Україні, в неї інші пріоритети.
После шести ни-ни• 13 апреля 2014
Ну наконец-то:
Турчинов: РНБО починає антитерористичну операцію із залученням військових
Рада національної безпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Про це у своєму зверненні заявив в.о. президента України Олександр Турчинов.
’Ми робили все, аби уникнути людських жертв. Але ми готові дати відсіч всім спробам вторгнення, дестабілізації та терористичним діям зі зброєю в руках. РНБО прийняла рішення розпочати широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Ми не дамо Росії повторити кримський сценарій у східному регіоні України’, - заявив Турчинов.
Він також додав, що кров, яка пролилась у містах Східної України, зокрема у Слов’янську під час АТО, - ’пролилася на війні, яку проти України веде Російська Федерація’.
’Агресор не зупинився і продовжує організовувати заворушення на сході країни. Це не війна між українцями. Це штучно створена ситуація протистояння, яка має на меті послаблення та знищення самої України’, - зазначив в.о. президента.
’Але, врешті, це послаблює наших ворогів. Росію сьогодні засуджує весь цивілізований світ’, - додав Турчинов.
Як відомо, Турчинов заявив, що всі загарбники адміністративних будівель на Сході України не будуть переслідуватися, якщо до ранку понеділка складуть зброю і звільнять будівлі.
Скорей бы всех разогнали по домам и работам, дали хорошего пенделя, чтобы дурных мыслей в голову не лезло. нашли моду - флагами махать.
аноним_515• 13 апреля 2014
Ответ дляДикая Роза
излагайте свои мысли правильно чтоб люди Вас понимали! А то из-за конфликта с мумие Вы сами обозлились....
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляТебеОноНадось
Все мы взрослые люди и каждый останется при своем мнении. Будем надеяться на лучшее. Дай Бог, только бы войны не было- все остальное переживем. Мы, народ терпеливый, выносливый- все переживем.
ТебеОноНадось• 13 апреля 2014
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну наконец-то:
Кернес молодець, я його поважати стала - в Харькові все стабілізувалося, дасть Бог і в Донецьку та Луганську все обійдеться. Хай тих сепаратистів нарешті прищучать, а нормальні люди між собою завжди домовитися можуть. Жили ж ми в мирі стільки часу і далі будемо жити, всі разом, як кажуть - разом легче і батька бити.
Плету интриги• 13 апреля 2014
Ответ дляДикая Роза
Удалено администрацией...
А предыдущая власть устраивала? Меня,и ооочень многих людей не устраивал янык,но мы не орали за референдум, не орали ,что хотим стать частью другой страны.
Плету интриги• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Майдан выступал против власти Одного человека яныка!!,а симферополь, и некоторые другие города не просто высказывают свое мнение против власти,они хотят в россию. Разница чувствуется или нет?
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляПлету интриги
Майдан выступил против против Яныка, а правительство Украины против русскоязычного населения. Вот разница и отношение к другим регионам Украины. На майдане это люди, а в Симферополе, впрочем как и в Донецке,Луганске- террористы и прорассисты. Их судить нужно. Больше думаю, не нужно ни о чем говорить, этим все сказано.
Директор Пляжа• 13 апреля 2014
Ответ дляKROX@
а где их смотреть???у нас рос.каналы отключены))
в инете)
Ищу-брожу• 13 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Господи! ви знову про російську мову! Живу на західній Україні, у нашій області кожна ДРУГА!!!! людина говорить на російській мові (ага і так буває), а ще у нас кожній третій говорить на угорській або словацькій або румунській мові. НІХТО НІКОГО НЕ ПРИТІСНЯЄ І НЕ УТИСКАЄ!!!!! У нас угорці взагалі можуть не знати української мови при тому вчитись в університетах, училищах, технікумах Ужгорода (їм читають предмети на угорській). Це так вправдовує кремль свою поведіну в Україні
Болтушка Му• 13 апреля 2014
Ответ дляИщу-брожу
Как вы не поймете, не в языке дело!!! Живем вроде в одной стране, только Киев и Запад-люди, а Остальные- террористы.