Чому у мене став рейтинг 95% від одної негативної оцінки....?Та й то не справедливої бо мене запитала дівчинка звідки я(з ЯКОЇ Я ОБЛАСТІ) я звісно відповіла правду що зі Львова І ЇЙ ЦЕ НЕ СПОДОБАЛОСЬ.....
Ответ дляТенюшка
Вопросов больше нет.
Один совет - если не хотите больше подобных отзывов, выучите таки математику за первый класс. Мне больше сказать нечего.
а скільки там?