Подкустовый выползень• 17 апреля 2014

суругатне материнство потрібна порада

Добрий день, хочу почути думку з сторони. Я мама двох маленьких янголяток. Є у мене дуже хороша подруга, чудова людина, добра, чуйна, але має біду проблеми по жіночому, і несумісність з чоловіком, просить мене допомогти їм, і виносити дитинку,я дуже хочу їм допомогти і не через фіфнанси, щоб усім було ясно просто я переживаю як це сприймуть люди навколо мене, я це сприймаю, як дуже добру справу, але знаю що є люди які так не думають, як варіант коли появиться животик, я можу жити у подруги з дітьми, хочу почути ваші думки а може хтось так допомагав буду вдячна за ваші думки і поради
Канализационный люк• 17 апреля 2014
зачем Вы сами себе на ровном месте создаёте проблемы,если у подруги есть деньги,пусть найдёт человека, с которой у неё будет просто договорённость и не каких примесей в виде дружбы ит.д.

автор Подкустовый выползень • 17 апреля 2014
Ответ дляOlga158
Я Вам написала про свій досвід з найкращою подругою. Написала про можливі наслідки. Написала про людину, яка виношує діток для знайомих та за гроші. Та про людину, яка понад усе хотіла стати мамою. І при цьому нікого не звинуватила. Я дала всю ці інформацію Вам до роздумів, щоб Ви могли прийняти правильне рішення. Але Ви вже прийняли для себе це рішення, просто в своїй темі про це не написали одразу.

Я бачу не зовсім чисті наміри Вашої подруги, та деякі скриті мотиви з Вашого боку до цієї ситуації. Але мене це також не обурює.

Тому, щоб не кривдити Вас своїми думками, та не витрачати марно час я вихожу з діалогу. Бажаю Вам та Вашій подрузі всього найкращого! Нехай ситуація вирішиться таким чином, щоб всім було добре. Щасти Вам!
я не говорю що це за дякую, вона буде платити мені зарплату поки я буду допомагати, але не гроші мене змушують це робити
може я дурна і наівна але не можу зрозуміти чому буде важко бачити це дитя, я ж буду знати що я йому допомогла на світ попасти, невже це так психологічно важко????????
Иван Дулин• 17 апреля 2014
Ответ дляКанализационный люк
Я не представляю как это чувствовать первые толчки внутри тебя,разговаривать с ним,гладить животик,ходить на узи и целовать фотографию,рожать в муках когда к тебе прикладывают этот сморщенный комочек а потом взять и отдать,это нужно настолько настроиться на это.
так не нужно этого делать, не нужно целовать фотографию, это будет делать его мама, нужно приходить к ней в гости или жить у неё, чтобы она вечерами гладила животик и разговаривала с ребёнком(так как это делают папы!!!) вот и всё!
и сразу после родов его возьмёт на грудь его мать, а не суррогатная и всё!!
Marynet• 17 апреля 2014
Ответ дляvikusja87
важен ваш психологический настрой, а он у вас верный в этом случае - не воспринимать этого ребенка как своего, думаю все у вас получится!
Ответ дляMarynet
дякую за підтримку, а то я вже почала вірити в те що після родзалу мені пряма дорга на дурдом
читаю деякі пости і думаю а якби ВАС поставити на місце моєї подруги вже тридцятка минула дітей нема а так хочеться бо їнакше чого жити на цьому світі..... як би ВИ тоді відповідали

Olga158• 17 апреля 2014
Ответ дляvikusja87
Навіщо, нвіщо Ви написали, що Вам потрібна думка зі сторони?????

Чому Ви не написали, що прийняли таке рішення, що у Вас немає морально-психологічних проблем щодо прийняття такого рішення і Вас цікавить ТІЛЬКИ технічна сторона питання - що ще з сім’єю подруги потрібно обсудити ( на що ще можуть знадобитись кошти та т.і.)?????

І що Вас цікавить РЕАЛЬНИЙ ДОСВІД СУРМАМ, і більше нічий. Всім все було б зрозуміло і перед Вами ніхто не розпинався б про те, що Вам зовсім не цікаво та непотрібно....
andatrra• 17 апреля 2014
поступите так как сами пощитаете, в таком деликатном вопросе сложно объективно оценить тем кто с этим не связан, и не сталкивался.
Ответ дляOlga158

ну чому ви такі суворі... я насправді задумалася про це все трохи інакше тепер, я так розумію що ви звязані з медециною, бо чесно кажучи я навіть не думала про те що це може нашкодити моєму здоровю, а тепер ось розумію що потрібно мені самій без подруги піти до спеціаліста і все взнати по полочкам, незнаю чому я думала лише як їй допомогти, адже у мене двоє малюків яким ще рости і рости, дякую вам за тверезі думки , вони мене трохи привели до тями, а на рахунок реальни досвід сурмами, то мабуть це вже буде зовсім інша тема для розмов
Кошечка-муркошечка• 17 апреля 2014
Ответ дляМалявка-козявка
Не берите грех на душу.
Если Всевышний детей не дал, значит на то есть причины.
Пусть пара начинает работать над собой и над своим образом жизни, и дите им обязательно небеса пошлют.
А Вы испортите карму и себе, и ребенку и той семье, в которую ребенок попадет.
Дети не должны появляться ТАК. Это ПРОТИВОЕСТЕСТВЕННО.
Такие дети не имеют души, такие дети потом становятся наказанием для своих родителей, и их самой большой бедой.
К сожалению, из-за деградации человеческих ценностей и морали человечество забыло о том, о чем его предупреждали предки.
Жизнь - это не один день, и не одно рождение и смерть...жизнь - процесс гораздо длительней.
Поверьте, если этим людям не дано иметь детей, значит так должно быть.
Рукосуй в таких случаях - это примерка на себя роли Всевышнего.
Вы,простите,бред пишите. Это кто ж Вам сказал,что этих деток души нет?? Всевышний всем дает душу. смотря в какой стадии развития, это второй вопрос.
tortiki-buketiki• 17 апреля 2014
Пробачте, та я так розумію, що Ви переживаєте найбільше за етичну сторону проблеми, ніж за те, що Ви своє здоров*я підірвете. Проблему сурогатного материнства всі знають дуже і дуже поверхнево. Всі знають, що це лише шлях для заробітку і ’допомоги’ людям, які не можуть мати дітей.
Ви маєте пройти дуже болючі процедури, курс гормональної терапії. При тому всьому ці процедури коштують не таких вже маленьких грошей. Я так розумію, ваша подруга зможе це все проспонсорувати? Чи Ви це все будете робити власним коштом?
Цікаве те, що Ви в результаті Ви змарнуєте своє здоров*я (яке до речі потрібно Вам і Вашим дітям), а Ваша подруга в результаті може просто потім відмовитися від цієї дитини.
Так, я розмію, у всіх добрі наміри, всі хочуть один одному допомогти. Та Ви подумайте самі. Якщо Бог не дає цій родині дітей, то, пробачте, Ви вважаєте, що Ви добріша і розумніша за Нього?!
Якщо люди хочуть дитину, то нехай звернуться у дім маляти і всиновлять дитинку-відмовника.
А всі відмовки - ’Я хочу, щоб дитина була саме моя...’ Це 100% свідчення про те, що такі люди є просто егоїстами і діти їм не потрібні.
Пробачте, та вести мову про сурогатне материнство при такому рівні сирітства, як в нашій країні - це повний абсурд!
А Ви перейматесь своїми янголятками, а не проблемами подруги! Щастя Вам і здоров*я!!!
Накладная• 17 апреля 2014
я что то сомневаюсь что вы дите сможете потом отдать
Накладная• 17 апреля 2014
Ответ дляКошечка-муркошечка
Господь дает душу всем в первый день зачатия
Накладная• 17 апреля 2014
Ответ дляМалявка-козявка
Не берите грех на душу.
все люди имеют душу
Из ДОМа-2 Я• 17 апреля 2014
У меня подруга тоже есть, которая не может иметь деток. Они взяли из дома малютки двоих, братика и сестричку. И живут отлично)))зачем сразу сур.материнство?
подруга би взяла малят але її чоловік так не може
а можете пояснити яким чином я підірву собі здоровя?