Болтушка Му• 18 апреля 2014
У кого есть такой свитерок H&M? Какой размер нужно брать?
Девочки, понравился такой вот свитерок. Посоветуйте пожалуйста (те,у кого он есть), какой нужен размер на параметры 92/70/93, рост 1,70. Чтобы он сел,как положено. Спасибо!
Угадайс• 18 апреля 2014
маю такий замовляла собі а прийшов на дитину (незнаю що тепер робити(
повинен бути розмір м ..як таке сталось я незнаю(
тому добре запитуйте поставщика на рахунок розміра
Болтушка Му
• 18 апреля 2014
Ответ дляУгадайс
Красивый!
Угадайс• 18 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Красивый!
ага..але на дівчинку написано а мені хотілось м ку)))
Болтушка Му
• 18 апреля 2014
Ответ дляУгадайс
Обидно :(
Угадайс• 18 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
Обидно :(
обідно коли таких прольотів ціла шафа)))))))
Угадайс• 18 апреля 2014
Ответ длячиполино
а вы его продаете и какие замеры?
думаю викласти на продаж..в мене немає ні сестри щоб відати ..
Светрик йде на дівчинку написано 10-12 років..ну може бути XS думаю точно
Болтушка Му
• 18 апреля 2014
Ответ дляУгадайс
Это точно ))) У меня так с обувью с 6 PM ))) Слава Богу,все уже продала, фух ))
Угадайс• 18 апреля 2014
Ответ дляБолтушка Му
я вчора витягнула речі які ще з минулого року прийшли не по розміру сума вийшла без доставок лише 2300 ..))))
тепер думай де ті речі подівати)
Угадайс• 18 апреля 2014
не завжди співпадають розміра ...тому інтернет покупка це як лотерея повезе або ні..
anna_daoud1782• 18 апреля 2014
как по мне то большемерки ,у меня такие же параметры,хс или с ,в м-ке утоните
Угадайс• 18 апреля 2014
Ответ дляanna_daoud1782
в моєму випадку виявилось наоборот)
Екатерина_27• 18 апреля 2014
Ответ дляУгадайс
в моєму випадку виявилось наоборот)
очень красивый цвет. Если не секрет за сколько брали?
Болтушка Му
• 18 апреля 2014
Ответ дляanna_daoud1782
Спасибо! :)