культУра• 24 апреля 2014
Дівчата, що зі мною відбувається? Фото внизу.
Ніколи не вважала себе шопоголіком. Сьогодні наводила порядок у себе в шафі і вияснила, що у мене ціла купа купальників. На фото тільки половина. Це, що якесь захворювання, скупляти купальники? До інших речей в мене такої тяги немає.
культУра
• 24 апреля 2014
Ответ дляСерьезная баба
никогда бы не отдала такие деньги за такой купальник.Но вам ,небось, внушили ,что это оригинал?
Купувала в Милані , тому оригінал 100%.
Серьезная баба• 24 апреля 2014
Ответ длякультУра
Купувала в Милані , тому оригінал 100%.
девушка, в милане, больше подделок, чем оригиналов-спросите у любого итальянца))))))
Надувная пыль• 24 апреля 2014
Ответ дляСерьезная баба
порядком 8-10-ти зарабатываю.В день-не знаю, нет у меня тяги к подсчетам, а жаль, все собираюсь завести книгу доходов-расходов.Откладывать-не откладываю, что заработала-все трачу, на себя, ребенка.
Ну Ви таки молодець!Я заробляю всього 7 тис,3 з яких віддаю за аренду квартири,3 няні.На 2 тис живемо місяць(це з дитячими).Завжди в принципі з натяжкою вистачало,але сьогодні бачу що і на їжу вже не вистачає.А ви враховуйте,що ми з Вами отримуємо не маленькі зп на сьогоднішній день в Україні.Мені просто страшно ще й за інших людей.Так,в мене просто немає житла свого,і допомгти немає кому,так би вистачало.Коротше..про що тут і говорити.Вибачте,що і зачепила.
культУра
• 24 апреля 2014
Ответ дляСерьезная баба
Що і фірмовому магазині також підробка?
Серьезная баба• 24 апреля 2014
Ответ длякультУра
Що і фірмовому магазині також підробка?
я вижу на фото отчетливо фейк, причем не в лучшем исполнении, но это мое мнение, и оно мало кого заинтересует.Даже если допустить, что это оригинал- не тянет он на такую сумму
культУра
• 24 апреля 2014
Ответ дляСерьезная баба
Маєте право на свою думку. У мене цього дизайнера ще два купальники , тому я можу розрізнити де оригінал, а де підробка. А ви по фото це визначаєте? Ну, тоді у вас талант.
Ща как дам• 24 апреля 2014
Ответ длякультУра
Моєї мами давно немає в живих. А ось звідки в людей стільки злості?
Не ображайтесь, я помітила, що коли запитуєш одне, відповідь - про зовсім інше. Людям хочеться обговорити, а не пораду дати. І якщо обговорюють, то обговорення носить тільки злий характер