Зубачистка• 02 мая 2014

чому деякi покупцi такi?

Чому деякi покупцi такi не вихованi, не вiтаються, запитують багато, а потiм тишина. Навiть дякую тобi нiхто не напише.
Робот Вертер• 02 мая 2014
Стопитцотый вопрос на эту тему...
Забейте

Аноним_1519• 02 мая 2014
Потому что их так воспитали.
Ласунка• 02 мая 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-432413 только вчера обсуждали, почитайте
Бла бла бла• 02 мая 2014
Та яка вам різниця.Зайнятись більше нічим?
автор Зубачистка • 02 мая 2014
Ответ дляБла бла бла
Рiзниця в тому, що коли ти додатково фотографуеш, розказуеш. На вас?, бiля вас?, на диванi?, а без свiтла?, нi нi все таки на свiтлi........ A потiм, хоча б дякую сказали а то тишина.....
Любовь Калистратовна• 02 мая 2014
Ответ дляБла бла бла
Самый мерзкий вопрос - вам что заняться нечем!?

Отвечаю: ДА, нечем, на советчице никто ничем не занимается! Тут только трындят.
Бла бла бла• 02 мая 2014
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

пмс?
автор Зубачистка • 02 мая 2014
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Напевно Бла бла бла дiйсно мае чим зайнятись, що тут пише справ у неi 1000000000000
Манный комочек• 02 мая 2014
Вот у людей проблемы, в стране бойня, а ей ввічливість подавай. Или забот нет?

Бла бла бла• 02 мая 2014
Ответ дляЗубачистка
вони вас тролять, а ви їх баньте.сильно не переймайтесь.багато є чудних людей.
автор Зубачистка • 02 мая 2014
Ответ дляБла бла бла
пмс?
У кого ? у Вас точно!!!!!!
автор Зубачистка • 02 мая 2014
Ответ дляМанный комочек
Ну так ви пропонуе хамити!!!!!
Бла бла бла• 02 мая 2014
Ответ дляЗубачистка
тільки присіла.зайшла сюди.стотисячна тема про ввічливість.йду вечерю готувати.сидіть і далі роздумуйте.
автор Зубачистка • 02 мая 2014
Ответ дляБла бла бла
Якщо багато про це розмовляти погодьтесь можливо до когось таки дiйде!