КучМала• 03 мая 2014
Як познайомитись з другою дружиною свого кума?коли я відверто підтримую куму
Наш кум розвівся з дружиною, оскільки не склалося у них.Є дитина.Ця "дама серця" стала приводом розлучення. Я категорично відмовлялась розуміти кума, хоча сама дивувалась, як можуть жити разом зовсім різні люди.Розлучення переживали болісно обоє кумів, але зараз через півроку він з "нею" разом живуть і напрошуються до нас вгості.Я дала зрозуміти куму, що таких жінок ,як вона я ,як мінімум, не поважаю.Оскільки будучи одруженим, він з нею вже мав відносини.Мій чоловік вже з нею познайомився, а я ще ні.кум і відповідно "вона" знає моє відношення, але я не можу не спілкуватися з кумом.як бути??Як себе ,коректно повести , і не нагрубити цій жінці????Дякую за поради
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляksuha747
А взагалі ви самі відповіли на своє питання: можливо, вона вас і не помітить, а ми тут цілий сценарій створили.
чому сценарій??? люди діляться своїм досвідом.Я вперше в такій ситуації. Мені неприємні такі моменти. ’Я за мир во всем мире!’
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я особо не парюсь, в последнее время кум заезжает один, чтобы покушать))) Крестнику он даже банана не приносит (все равно), а с бывшей женой (кумой) тоже общаемся, ездили с сыном к ее дочке на ДР. Так она похорошела, работает, есть кавалер- все здорово.
мабуть, і я не буду паритись..можливо вона у нього неостання, а я переймаюсь...
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляksuha747
Все буде добре. просто ви дуже відповідальна людина
і порядна.
так, я ,мабуть, дуже:(((Максималістка я!!!
КучМала
• 03 мая 2014
Ок, дівчатка. Дякую за поради.Геть тих ’кобилок’!Піду спати. Надобраніч!!!Добре, що Ви є!!!
Всех анонимов аноним• 03 мая 2014
Ответ дляКучМала
Можливо... у нашего кума это третяя!! За плечами две бывшие жены и двое детей! Я таких мужиков называю Секонд-хенд.
Сливочная пенка• 03 мая 2014
Ответ дляКучМала
Ну как же во всем, если уже сама и воюете. Я бы спокойно приняла новую ’куму’, если сам кум нормальный человек, тем более, что до сих пор дружите. И знаете, вы примете ее все равно рано или поздно, если все так же будете общаться с кумом.
А ваша кума будет обижаться, пока не устроит свою личную жизнь, а потом ей будет наплевать, что вы общаетесь с ее бывшем мужем и его новой. Такова она, жизнь...
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
ні, тільки одна дружина і одне дитя!Сподіваюсь, що їх буде не багато!!!!А то мене не хватить на них усіх!!!!
Всех анонимов аноним• 03 мая 2014
Ответ дляКучМала
Надеемся, что и наш кум уже превратится из шалудивого кота в примерного семьянина, и так работает во всю на алименты))) повезло его третей жене, ппц.
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляСливочная пенка
я з нею не воюю, просто не поділяю її погляди на життя.а там життя покаже, чи зможемо ми знайти контакт.Головне - щоб моїм друзям було добре!!!
Сливочная пенка• 03 мая 2014
Ответ дляКучМала
Вот именно, не переймайтесь. Может девушка совсем неплохой человек и вы еще подружитесь. Всякое в жизни бывает и с каждым может случиться... Тем более, вы сами написали, что кум с кумой совсем разные люди. Да куме обидно и больно, но жизнь продолжается, у нее обязательно все наладится.
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
да, потрібно гарно працювати, щоб усіх дітей забезпечити!!!Удачі йому, хоч в тому:)
КучМала
• 03 мая 2014
Ответ дляСливочная пенка
про людину говорять її дії...я так гадаю!!!
Сливочная пенка• 03 мая 2014
Ответ дляКучМала
В таких ситуациях нужно стараться держать нейтралитет, если хочешь сохранить друзей. Тяжело, конечно, но лучше так.