Да будет так• 05 мая 2014
Шугаринг у Львові.
Дівчатка зі Львова до кого Ви ходите на процедуру шугарингу? Хочу йти перший раз, так би мовити " на пробу", і хочу попасти до хорошого майстра, щоб потім бажання не пропало знов цю процедуру робити. Дякую!
Да будет так
• 05 мая 2014
і я слухаю, слухаю.... мабуть ніхто не робив, або зі Львова мало людей)))
Пушка заряжённая• 05 мая 2014
А я сама роблю- призвичаїлась. На віск ходила до майстра, а потім набридло, наварила карамелі- і вдома перед телевізором)
Да будет так
• 05 мая 2014
та я теж пробувала сама, і навіть одного разу получилось, і так класно волосся удаляє, і шкіра гладенька і головне волосся не вростає. Але блін то стільки часу треба, а вдома спиногризи скоріше тойшугаринг можуть з’їсти ніж я ним скористаюсь, тому хочу піти до майстра