Аноним• 08 декабря 2012
Обливать холодной водой 2 раза в день. Аккуратненько промокнуть полотенцем. Нанести крем для упругости груди. Но можно и обычный крем для лица (я мазала черным жемчугом). Через неделю потрясающий результат!
Аноним• 08 декабря 2012
только пластический хирург если есть 3.000 у.е))))))у меня знакомая сделала....сиси конечно мечта..3й размер идеально смотрится после кормешки))))
Аноним• 08 декабря 2012
Ответ дляАноним
Подруга делала поддяжку или с имплантантами грудь?
MarishulaB• 08 декабря 2012
Ничего не помогло,(( с 3-го во время кормления увеличилась да 5го, а потом назад. Кремики тут не помогают((
Я годувала мало (11 міс.), груди з 2 були 4, зараз - 1
Але попри те, що груди стали ще менші, ніж були, форма не змінилася: я ще в роддомі вдягла бюстгалтер для годування (звичайний, без кісточок), як порадила лактолог, в ньому і спала, потім прикупила собі спеціальні топіки для підтримки грудей (в mothercare, теж з лямками, які відстібалися спереду, для годування) на ніч вдягала, вдень постійно бюстгалтер або топік спеціальний. Одним словом, груди постійно були з підтримкою. Знову ж таки, за порадою лактолога, сама не зціджувалася, тільки молоковідсмоктувачем, бо при неправильній техніці зціджування якраз і втрачається форма, а я не вміла (хто вміє правильно це робити - тоді без проблем). Ніякими кремами ніколи не мастила. Зараз спокійно ношу влітку майки без бюстгалтера
Тому, на мою думку, головне - правильно доглядати за грудьми ще під час годування дитини.
Avrora.net• 10 декабря 2012
Ответ дляАноним
силиконовые импланты))))смотрится шикарно....