Прячусь от Всех• 11 мая 2014
Подскажите пожалуйста по ОК ЛОГЕСТ.
Девочки, принимаю Логест второй месяц, в целом подходит (по сравнению с другими, которые были раньше), но вот где-то со средины 1-й пачки начали появляться болючие прыщики на лице (и на груди немного), сейчас вторая пачка, но по прежнему кожа лица не в порядке (до Логеста такого не наблюдалось).
Подскажите есть ли это причина для отмены/замены препарата, или ещё стоит подождать???
Заранее спасибо!!!!
Прячусь от Всех
• 11 мая 2014
Ответ дляВся такая растыкая
я тільки допила їх слава богу
те саме було в мене
а як довго Ви його приймали???
Вся такая растыкая• 11 мая 2014
Ответ дляПрячусь от Всех
а як довго Ви його приймали???
лише одну пластинку...були адські болі в животі не могла більше приймати
Прячусь от Всех
• 11 мая 2014
Ответ дляВся такая растыкая
а ви другу зразу почали приймати?вам так лікар назначив?
псля 1-ї пачки робила перерву, потім другу почала, але вже з першої на шкірі прищики з`явились
Вся такая растыкая• 11 мая 2014
Ответ дляПрячусь от Всех
мене так обсипало що я вже не хотіла нічого але було 3 таблетки я допила і все,почала пити супрастин і алергія зникла)
Прячусь от Всех
• 11 мая 2014
Ответ дляВся такая растыкая
у Вас була алергічна висипка???
Я вже придивляюсь до себе, може теж щось подібне... але ніби звичайні прищики....
Вся такая растыкая• 11 мая 2014
Ответ дляПрячусь от Всех
у Вас була алергічна висипка???
в мене взагалі таких прищів ніколи не було,воно схоже було на висипку,тому я змушена була прийняти супрастин