Как думаете, что будут презентовать?
Впродовж нашої діяльності ми створювали ринок доставки, ми задавали йому темп розвитку, створювали нові стандарти і тепер настав час для чергового великого лідерського кроку.
Ми хочемо показати всім українцям, що у будь-якій важкій ситуації потрібно йти і навіть бігти попереду всіх можливих економічних та життєвих цунамі. Констатуючи факти, потрібно визнати, що наша стратегія вже викликала великі зміни в сфері доставки.
Тож маємо честь презентувати ці зміни у четвер, 15 травня, о 17:00 у присутності наших партнерів – представників найуспішніших компаній країни, експертів з маркетингу та ЗМІ. В цей час ми познайомимо Вас з оновленою філософією лідера експрес-доставок, відкриємо нові значення слів швидкість, зручність та надійність і покажемо як Нова Пошта змінилась для Вас!
Запрошуємо вас, шановні колеги, партнери та клієнти приєднатись до події.
Ми зустрінемось щоби змінити наші уявлення про галузь доставки. Будемо мати за честь зробити це разом з Вами!
Місце зустрічі – 15 травня о 17.00 пряма відеотрансляція події:
у меня тоже такая мысль.
Крым не хочется терять все таки им)
Ну и новоявленные ДНР ЛНР)
Крым не хочется терять все таки им)
Ну и новоявленные ДНР ЛНР)
Настя Цимбал• 14 мая 2014
Ответ дляAnastasiyaS
gjdsczn nfhbas
Мне это тоже как-то сразу пришло на ум.