ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 мая 2014

львівяни, скільки будемо терміти сморід?

Чесно,вже просто дістав той нестерпний сморід. Живу в Шевченківському районі і іноді доходить до того, що запах просочується крізь закриті вікна.
Але справа не лише в неприємному запаху, але й в тому,наскільки він шкідливий. Я думаю всі вже знають, що це запах сірководню? Прочитала на зіку, що сьогодні його концентрація в повітрі була 170 ррm і це при тому, що нормою є до 30 ppm,а дальше вже йде загроза для здоров´я. Для тих, хто не знає, отруєння сірководнем веде до летальних наслідків.
Чому влада нічого не робить вже стільки років,а лише грає на публіку? Чому не каже, наскільки це небезпечно для нашого здоров´я? Чому ми маємо це терпіти? Може пора нам пікетувати?
Dobra• 14 мая 2014
http://www.lvivpost.net/lvivnews/n/16809
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
странно, тут пол Украины умиляется вашему Садовому и мечтает увидеть его в презах, а он не может в своем городе навести порядок.
Ой Садовий ще той жук, не все золото що блищить.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
смердить на Липинського, на Грінченка, в районі Кривчиць, а ще вибірково в кількох місцях (На Снопківській, як на Новий Львів їхати, наприклад), але там Полтва ні до чого, там просто каналізація така
так то і не полтва, давно ж уже відомо, що підприємства скидують в каналізацію відходи
Кюветчица• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
Щось середнє між тухлими яйцями і какашками, це і є сірководень
Короче я поняла, я это гнилой капустой называю, я конечно долго удивлялась, что это так воняет и почему никто ничего не делает, теперь открылась завеса тайны)
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
а каналізація у нас не в Полтві?
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
А їх не дивує,що на вулиці теж цей запах стоїть?
Я кожного разу себе про це запитую.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
а каналізація у нас не в Полтві?
ну полтва - це річка, а не каналізація :) І її замурували від землю, але ж вона не проходить через все місто, каналізаційна мережа набагато більша,аніж та частина, по якій проходить полтва
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
я сьогодні пройшла весь центр (Ужгородська, поч.Чорновола, пл.Ринок і зараз на пл.Петрушевича) воооонь не реальна!
Неугомонная• 14 мая 2014
Ответ дляDobra
я ніколи не чула запаху але я завжди прохздов більше.
Бритоножка• 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
спасибо) а то тут так оды пели ему, как святому.
Dobra• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Кращий ніж інші, але не ідеальний
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
в политике все они одним миром мазаны
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляDobra
Кращий ніж інші, але не ідеальний
Чим кращий?Ы хто цы ыншы?
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
в политике все они одним миром мазаны
от це добре сказано
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Не забувайте що Євро 2012 проходило у Львові, тут будувався стадіон, аеропорт і дороги фінансування розприділяв уряд Азарова, як думаєте і яких стосунках Андрій Іванович з ними?
Форточка с диоптриями• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
и не только Садовому, а власть... Ваша любимая пришла власть
Dobra• 14 мая 2014
Тема розпочалась про запах, а переходить в політику.
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляDobra
а то так завжди
Dobra• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
а то так завжди
Я знаю, то все дядя Путін ’винуватий’.. Бандерівців знищує)
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
Що за брєд? ’ваша любимая’, це ви про кого, ви знаєте тут всіх анонімів і те яка в кого любимая власть?
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляDobra
безумовно!
Форточка с диоптриями• 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
батькивщина))
АфродитаПетровна• 14 мая 2014
Ответ дляDobra
так посмотрите в каком она разделе размещена)
автор ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ • 14 мая 2014
Ответ дляАфродитаПетровна
але ж не в темі ’політика’
Dobra• 14 мая 2014
Ответ дляАфродитаПетровна
Теми львівян апріорі політичні)
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
батькивщина))
Це до чого ви написали? і Батьківщина з великої
Форточка с диоптриями• 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
Удалено администрацией...
gaga84• 14 мая 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
Удалено администрацией...
rhonda• 14 мая 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
Удалено администрацией...
Форточка с диоптриями• 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
Удалено администрацией...
а где я написала хоть одно грубое слово?))))))