ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 мая 2014
львівяни, скільки будемо терміти сморід?
Чесно,вже просто дістав той нестерпний сморід. Живу в Шевченківському районі і іноді доходить до того, що запах просочується крізь закриті вікна.
Але справа не лише в неприємному запаху, але й в тому,наскільки він шкідливий. Я думаю всі вже знають, що це запах сірководню? Прочитала на зіку, що сьогодні його концентрація в повітрі була 170 ррm і це при тому, що нормою є до 30 ppm,а дальше вже йде загроза для здоров´я. Для тих, хто не знає, отруєння сірководнем веде до летальних наслідків.
Чому влада нічого не робить вже стільки років,а лише грає на публіку? Чому не каже, наскільки це небезпечно для нашого здоров´я? Чому ми маємо це терпіти? Може пора нам пікетувати?
Бритоножка• 14 мая 2014
странно, тут пол Украины умиляется вашему Садовому и мечтает увидеть его в презах, а он не может в своем городе навести порядок.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляРозавенная
а звідки цей запах береться???
Кажуть,що пивзавод відходи в каналізацію скидує.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Я не буду нічого поганого казати про садового,але він чудово пропіарився під час революції цієї зими
Кисельная барышня• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
Вот вот, уже такие ему оды поют что капец.
Паспортный стол• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
не для вас вроде темка, или вы просто повонять?
Бритоножка• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
очистные сооружения старые, весь район воняет невыносимо канализацией, нужно все менять, а денег нет, как всегда...
а люди мучаться должны... ничего не ремонтируют, а что будет через 20-40 лет? все износится и какашки, простите, будут свободно плавать по улицам.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляgaga84
Фу, сьогодны це просто не до порывняння.Вже ах на початку Зеленоъ смердыло.А саме обідно, що в мене квартри і хостел, через цей сморід в центрі мені на всіх сайтах бронювань залишають відгук про те що в квартирах і під’їзді смердить, а я тут ні до чого

А їх не дивує,що на вулиці теж цей запах стоїть?
Ответ дляБритоножка
по улицам не будут - они под землей, по трубам канализация идет в очистительные сооружения на окраине, а оттуда уже якобы очищенная река выходит на поверхность.
Бритоножка• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
спасибо за ваш ответ)
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляrhonda
приезжайте, воняет только в одном районе, и то не всегда.
Смердить не лише в одному районі,а по цілому місті. Влітку,коли спека,в центрі задихнутись можна. Якщо так цікаво - то можна вже зайти на smorid.com, там далеко не один район відмічають
Кюветчица• 14 мая 2014
Два года назад была, мне воняло гнилой капустой - это в центре города, это и есть запах сероводорода? Это канализация так воняет что ли?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляКюветчица
Щось середнє між тухлими яйцями і какашками, це і є сірководень
Ответ дляХдеЯсь?
смердить на Липинського, на Грінченка, в районі Кривчиць, а ще вибірково в кількох місцях (На Снопківській, як на Новий Львів їхати, наприклад), але там Полтва ні до чого, там просто каналізація така