ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 14 мая 2014
львівяни, скільки будемо терміти сморід?
Чесно,вже просто дістав той нестерпний сморід. Живу в Шевченківському районі і іноді доходить до того, що запах просочується крізь закриті вікна.
Але справа не лише в неприємному запаху, але й в тому,наскільки він шкідливий. Я думаю всі вже знають, що це запах сірководню? Прочитала на зіку, що сьогодні його концентрація в повітрі була 170 ррm і це при тому, що нормою є до 30 ppm,а дальше вже йде загроза для здоров´я. Для тих, хто не знає, отруєння сірководнем веде до летальних наслідків.
Чому влада нічого не робить вже стільки років,а лише грає на публіку? Чому не каже, наскільки це небезпечно для нашого здоров´я? Чому ми маємо це терпіти? Може пора нам пікетувати?
Розавенная• 14 мая 2014
Думаю треба йти пікетувати,а тут Ви нічого не вирішите! або пишить на офф сайт админістрації міста.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
• 14 мая 2014
Ответ дляРозавенная
і писали, і дзвонили. Таке враження, що їм просто не вигідно вирішувати цю проблему
Розавенная• 14 мая 2014
Ответ дляХдеЯсь?
тоді треба збирати мам з дітьми через соцмережі-і на пікет!!!
Петриківна• 14 мая 2014
Ответ дляБритоножка
странно, тут пол Украины умиляется вашему Садовому и мечтает увидеть его в презах, а он не может в своем городе навести порядок.