Аноним• 11 декабря 2012

Про косметику Клиник

Девочки подскажите если я пользуюсь тоником клиник вот таким  http://makeup.com.ua/product/26041/  а хотела попробовать вот такой в фиолетовой баночке  http://makeup.com.ua/product/16552/  кто пользовался собственно этим фиолетовым, он лучше?

и еще жидкое мыло клиник вот такое  http://makeup.com.ua/product/16573/  кто то пользовался7 понравилось?

У меня сухая кожа, т-зона жирная.

заранее спасибо
irina777mail• 11 декабря 2012
мыло хорошее, пробовала, только я для сухой брала, очень экономичное

Раиса_киев• 11 декабря 2012
постою послушаю - вообще, косметика эта очень нравится!
автор Аноним • 11 декабря 2012
Ответ дляirina777mail
ага спасибо, у меня тоже сухая, вы им и косметику смывали или нет?
Roksolana_p• 11 декабря 2012
Я собі декілька разів замовляла таке рідке мило для вмивання :) Брала саме таке, як відкривається по ссилці - так як у мене шкіра комбінована (схильна до жирності). Мені особисто це мило дуже подобається. Баночки 200 мл вистачає приблизно на 6 місяців. На рахунок тоніка - теж користувалась :) Але зараз перейшла на безспиртові, то цей залишився на половину невикористаним (велика банка - 400 мл) :)
автор Аноним • 11 декабря 2012
Ответ дляRoksolana_p
ооо Роксолана, я помню вас, обращалась к вам, кстати по поводу клиник)) а не подскажите для сухой кожи необходимо мыло с обозначение mild? и зеленый тоник смсле в зеленой бутылке с циферкой 1 он бесспиртоый правильно?
Roksolana_p• 11 декабря 2012
Ответ дляFairytale
Ні, там всі від 1 до 4 містять спирт :)
А на рахунок мила для сухої шкіри має писати - dry/dry combination. Якщо написано oily - це для жирного типу шкіри :)