17 мая 2014

Меблеві магазини Київ

Дівчата, скажіть, будь ласка, де в Києві великий вибір меблів для дитячої кімнати. В більшості магазинів продають все по каталогам, а я хочу подивитись на дотик, шафки відкрити-закрити... Може хто їздив в В-52 на Троєщині? Чи варто туди їхати?
Alena_Kunica_ 17 мая 2014
да,б-52 очень мне нравится,лично купила там уже 2 дивана и кресло. правда взрослую мебель,насчет детской даже не скажу
alenaslastina 17 мая 2014
Мебельный городок на окружной, рядом магазин 4Room.
автор matiola 17 мая 2014
Ответ дляAlena_Kunica_
да,б-52 очень мне нравится,лично купила там уже 2 дивана и кресло. правда взрослую мебель,насчет детской даже не скажу
Скажіть, а дитяча там в принципі є? Чи ви не звернули увагу?