Сиренькая• 29 мая 2014
Какая ткань самая легкая?
Хочу доченьке купить платья и сарафаны, но чтобы были легенькие.
Несколько вещей купила, везде написано - хлопок, все очень красивое, но на ощупь разное, и не продуваемое, а хочется, чтобы дышали)
Посоветуйте, пожалуйста
бавовна (хлопок) - це просто склад тканини, сировина, так би мовити. джинси теж бавовняні. а щоб дізнатись, яка тонка чи товста, треба щупати. найтонший вид бавовняної тканини - марльовка, вона рихла. батист тонкий і ніжний. штапель теж легкий, але плотніший, такий, як Ви кажете, непродуваємий, його беруть на сукні з широкою спідницею, щоб ’стояла’. по картинці, якщо берете через інет, Ви ніяк не визначите, що легке, а що ні.
Неместная Я• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
сатин плонтий і гладкий з однієї сторони, для дуже спеконтої погоди не годиться. зате гарно тримає форму.
в голове батист, а написала сатин. Пора на отдых.
Сиренькая
• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
Спасибо Вам большое! Видно, Вы очень хорошо разбираетесь в тканях. Благодарочка Вам!
Сиренькая
• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
Я так поняла, что лучше всего искать из батиста, верно?
Сиренькая
• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
И еще, такой вопросик - а поплин-батист - это тоже легкая ткань?
Сиренькая
• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
та будь-ласочка, звертайтесь!
я шию. як хобі. ще зі школи. тому і розбираюсь :)
Спасибо!
А лен, по Вашему мнению, как- легкий, продуваемый?
Ответ дляСиренькая
Спасибо!
льон буває різним. я якраз на вихідних собі обирала льон для брюк (правда, передумала і вирішила, мабуть, сукенку пошити), то на дотик абсолютно різні є. але для спеки від комфортний, тільки для дитини потрібно обирати ’на дотик’ тонку тканину. минулого літа ми були у моєї мами на дачі, там на донечку вдягали лляну сорочечку племінника, щоб на сонці не згоріла - їй було комфртно. лляний одяг повинен бути просторим, тоді не спекотно. але груба тканина може натирати в швах. словом, що стосується ’продувається-не продувається, легке-не легке’, треба щупати.
Сиренькая
• 29 мая 2014
Ответ дляЯніна
Спасибо!