Крошка Енот• 31 мая 2014
Холостяк 4. Девочки пост шоу не было?В этом сезоне решили без него
Повідомляємо вам про те, що фінального пост- шоу проекту «Холостяк - 4» не буде.
Розуміємо, що всіх хвилює найголовніше питання: Як склалося життя Костянтина Євтушенка і Анни Селюкової після шоу? Тому поспішаємо повідомити, що всі подробиці особистого життя наших героїв ви можете дізнатися з ексклюзивного інтервю в свіжому випуску журналу «Отдохни» № 23 від 3 червня 2014р (з Костянтином на обкладинці), а також під час конференції на сайті СТБ. Анонс конференції зявиться на сайті СТБ вже цієї неділі .
Ще раз хочемо подякувати всім вам за інтерес до проекту «Холостяк», за ваші питання і розуміння ситуації.
Приємних всім вихідних!’