Гладковыбритый шишун• 02 июня 2014
Скільки вийде пересилка дитячого трьохколісного велосипеда
Підкажіть, хто знає, скільки приблизно коштує пересилка дитячого трьохколісного велосипеда вагою 5 кг Делівері, Інтаймом, НП. Пересилка з І.Франківська в Ужгорода. Дякую!!!
РозаФиалковна• 02 июня 2014
Дитячий візочок пересилала в Донецьк (Інтайм) 76 грн. Упаковувала вдома сама!
Цветок Мира• 02 июня 2014
Я получала донецк-киев вес 8кг разобран упакован в коробку 32грн март 2014 новая пошта
Целиком пересылать всегда дороже изза габаритности и хрупкости, тарифы у деливери гораздо приятней