доброго ранку, дівчатка сьогодні гуляємо рочок, вичитала тут що можна зробити рулет з лаваша начинка сир янтар, полядвиця, огірок, я це все маю, розкажіть будь ласка поетапно, що як робити і нарізати в якщо я зараз це зроблю чи добрий він буде на 4годину, всім дуже дякую
Ответ дляTANUWKA26
Я Вас поздравляю с Годовасиком
скиньте хотя бы рецептик что это такое? где прочитали такой рецепт?

Цитата:
Я Вас поздравляю с Годовасиком скиньте хотя бы рецептик что это такое? где прочитали такой рецепт?[/cit
дякую, вчора моніторила рецепти про рулети з лаваша вибрала саме таку начинку, а тепер як лох незнаю як це все робити![]()
Свистулька• 07 июня 2014
Ответ дляvikusja87
дякую, ви мене спасли
на другий раз, вітаю з іменинником, ростіть здоровими
Свистулька• 07 июня 2014
Ответ дляvikusja87
нема дома кропу без нього можна?
А петрушка є? Без зелені буде бліднувато, про огірок повторюсь, я б не клала - пустить сік і розмочить рулет. Хіба що прямо перед гостиною робити.
Свистулька• 07 июня 2014
Ответ дляvikusja87
а можна перед столом зробити він буде добрий? якщо я його в другій зроблю а в 4 на стіл?
Буде добрий, загорніть рулети у харчову плівку і тримайте у холодильнику.
Можете смешать по пару ложек сметаны, майонеза плюс приправу какую-то, смазать этой смесью лаваш. Выложить на него что-либо мясное,мелко порезанные огурцы, красный перец сладкий, помидоры, эеленый лук, порвите листья салата, укроп, можно еще и сыр натереть. Заверните, в пленку и положите в холодильник. Я беру в супермаркетах КНОРР НА ВТОРОЕ ШАУРМА ПО-ДОМАШНЕМУ, там есть специи для жарки куриного филе и для соуса, попробуйте.