Застряла• 07 июня 2014
До скольки лет можно лежать с ребенком в больнице???
У знакомых дочку 6-ти летнюю положили без мамы в больницу - категорически отказали маме в больничном и не дали оставаться с ней на ночь! Моей тоже 6 - не представляю как она бы справилась там сама!!!
Есть какой то закон или постановление, разъясняющее данный вопрос???
Спасибо!
Интимная• 07 июня 2014
Ответ дляАленка 80
3. Порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї, хворою дитиною, дитиною віком до трьох років та дитиною-інвалідом до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за дитиною
3.9. У разі стаціонарного лікування дітей віком до 6 років одному із працюючих членів сім’ї або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, видається листок непрацездатності на весь період перебування в стаціонарі разом з дитиною.
У разі стаціонарного лікування важкохворих дітей старшого віку (6–14 років) листок непрацездатності видається одному із працюючих членів сім’ї або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, на період, коли, за висновком ЛКК, дитина потребує індивідуального догляду.
Так все дело в том что этот висновок ЛКК не получить - в больницу маму не берут, ребенка кладут одного.