Лгин• 26 июня 2014
Занимаетесь ли сексом во время КД?
Если нет, то какая главная причина? Нам с мужем КД не помеха, и сынишкой забеременела во время их.
Результат:
вже голосів:
119 (75.32%)
нет
39 (24.68%)
да
АлывердЫ• 26 июня 2014
Анекдот про оральний секс під час КД:
Чоловік прокидається з похмілля, нічого не пам´ятає. Говорить:
- У мене певно вчора жінка була... (опускає очі донизу) - І здається я її згвалтував... (дивиться на руки) -І вбив...(підходить до дзеркала) - І з´їв...
Повелительница лампочек• 26 июня 2014
в первый и последний день можно, а в остальные - муж утонет в багровой реке..
Репетиторша• 27 июня 2014
Ответ дляАлывердЫ
Анекдот про оральний секс під час КД: