Прошу допомоги для переселенців (жінок та діток), які знаходяться зараз у санаторіях Пущі-Водиці.
Люди приїжджають взагалі без нічого, з одними лише документами, тому раді любій допомозі!
Хто чим може (їда, засоби гігієни, одяг, медикаменти, постільна білизна, іграшки....), або має бажання допомогти.
Якщо буде в когось бажання, пишіть в лічку.
Для тих хто не має бажання допомагати, прошу не псувати тему (буду скаржитись на всі коментарі не по темі).
А також дуже прошу не відповідати на агресію, адже від цього нікому не стане краще, і нікому не допоможе!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
Tasha.Kasya• 01 июля 2014
У меня есть парочка комбинезончиков в объявлениях, могу их отдать, возраст от рождения до 1,5 лет.
Tasha.Kasya• 01 июля 2014
Ещё есть некоторая одежда после своего сыночка, она у мамы, скоро буду к ней ехать-могу тоже отдать. Нужны реквизиты.
Здравствуйте. точно есть это одежда для девочки 2-3 года. могу еще большое банное полотенце. надо перебрать играшки пока моя в садике...ну и по мелочам че....а куда передавать? могу на выходных и в Пущу водицу отвезти.
также есть мужские вещи куча. размер с-м. рост до 175.
может на мужчину а может и на мальчика...
Ioanna_Michaela• 01 июля 2014
Напишите мне на всякий случай все подробности, сейчас в небольшой запаре, надеюсь скоро разгребусь, чем-то помогу.
Дівчатка, ВИ НАДЗВИЧАЙНІ!!!! Ваше добро, співчуття, бажання допомогти - просто надзвичайні!!! Чесно, спочатку сумнівалась, що з мого оголошення, щось получеться. Але, ще раз переконуюсь в тому, що те, наскільки добрі, щирі, лоюблячі люди є у нас...
І за це, я бажаю вам та Вашим сім’м, лише МИРУ, СПОКОЮ, ДОБРА, ЛЮБОВІ, ТЕПЛА та МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!!!
Інколи, так важливо просто відчувати, що ти потрібний, що тебе люблять... а для діток, це життєво важливо!
Ваша не байдужість - творить ДИВА!!!!
Felicity2013• 01 июля 2014
Доброї ночі. Можу поділитися речами для дівчинки зростом 150-152, жіночими речами С. Іграшки майже усі роздали, але пошукаємо.
Ответ дляНата Лия
девочки, обувь тоже нужна
автор забыла написать:)
Хочеться допомогти. але перживаючи за те чи підтримають, повірять, зрозумібть, дійсно забула написати. Взуття дуже необхідне, адже приїхавши до нах в шльопках, або туфлях, іншого взуття просто немають((( А погодка, в нас буває різна....