Ольга Рак• 01 июля 2014

Хто має бажання допомогти переселенцям, дітям

Прошу допомоги для переселенців (жінок та діток), які знаходяться зараз у санаторіях Пущі-Водиці.

Люди приїжджають взагалі без нічого, з одними лише документами, тому раді любій допомозі!

Хто чим може (їда, засоби гігієни, одяг, медикаменти, постільна білизна, іграшки....), або має бажання допомогти.

Якщо буде в когось бажання, пишіть в лічку.

Для тих хто не має бажання допомагати, прошу не псувати тему (буду скаржитись на всі коментарі не по темі).
А також дуже прошу не відповідати на агресію, адже від цього нікому не стане краще, і нікому не допоможе!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
автор Ольга Рак • 30 июля 2014
Дякую ВСІМ!!!! МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я ВСІМ!!!
автор Ольга Рак • 30 июля 2014
Передаю Всім подяку від тих, хто навіть не надіявся на таку допомогу! Всі ви є прикладом багатьох!!!!
автор Ольга Рак • 30 июля 2014
Ответ дляLavaLava
Добрый день. Скажите, еще актуальна помощь? Есть вещи и обувь (на разные сезоны) на девочку от 0 до 1,5 лет : бодики, человечки, ползунки, демисезонные комбинезоны, баевые пеленки, курточки, штанишки, сарафаны, футболки, шорты, панамочки, носочки и.т.д. Есть постельный комплект с одеялом и подушкой в кроватку с защитой. Сможем сами завезти все на следующих выходных. И подскажите пожалуйста адрес санаториев.
Доброго вечора. Допомога потрібна. особливо дитячі речі. Можна завезти в два санаторії в яких є дітки від 2х тижнів. У Пущі-Водиці знаходяться у санаторї Джерело (вул. Курортна 4) та санаторій ’Пуща-Водиця’ (вул.М.Юнкерова 9/13).
Дякую Вам за допомогу!!!!!
автор Ольга Рак • 31 июля 2014
Хочу всім подякувати за допомогу!!!!
За Вашу чуність, людяність, не байдужість!!!! Ви зробили дуже багато добра своєю допомогою!!!
Прошу Вас до 15 серпня, не відправляти посилочки, так як не буду мати можливості їх отримати.
Як тільки повернусь, одразу відпишусь в темці. Але дуже надіюсь, що до цього часу все налагодиться і заспокоїться. Всім ДОБРА, МИРУ, ЛЮБОВІ!!!!!
oxsan• 04 августа 2014
Девочки, кто недавно ездил в Пущу?
А тут вещи собрала( правда преимущественно джинс, футболки с биточками еще есть ) детское на мальчика и игрушки хорошие могу отдать
Надо еще?
Я с Олей связывалась, но я была не Киеве, а теперь приехала, но Оля видимо уехала.
Может кто знает, что еще нужно, могу купить там мыло, порошок, крупы
Нужно еще?
И если да в какой из выше перечисленных отвезти лучше
Спасибо
alla4321• 09 августа 2014
Добрый день. Еще актуально объявление? Еще нужны вещи?
автор Ольга Рак • 09 августа 2014
Ответ дляoxsan
Девочки, кто недавно ездил в Пущу?
Надо еще?
Нужно еще?
Спасибо
Дякую. Відповіла.
автор Ольга Рак • 09 августа 2014
Ответ дляalla4321
Доброго дня. Відповіла.