Прошу допомоги для переселенців (жінок та діток), які знаходяться зараз у санаторіях Пущі-Водиці.
Люди приїжджають взагалі без нічого, з одними лише документами, тому раді любій допомозі!
Хто чим може (їда, засоби гігієни, одяг, медикаменти, постільна білизна, іграшки....), або має бажання допомогти.
Якщо буде в когось бажання, пишіть в лічку.
Для тих хто не має бажання допомагати, прошу не псувати тему (буду скаржитись на всі коментарі не по темі).
А також дуже прошу не відповідати на агресію, адже від цього нікому не стане краще, і нікому не допоможе!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
девочки, обувь тоже нужна
автор забыла написать:)
знать бы какая обувь - хотя бы перечнем, чтоб девочки могли поискать у кого что есть
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
я положила детскую
наверное и женская нужна
Ну у меня ходовой 37, так что я точно могу ложить и женскую, спасибо, что натолкнула на мысль, а детской маленькой уже и нет
Ответ дляНата Лия
я положила детскую
наверное и женская нужна
щодо жіночої, важко написати, адже розмір, не завжди означає що взуття підійде. А заміри робити... переселенці, чесно, дуже соромляться, і жодного разу не казали нам, що потребують. Але ми ж бачимо... що в номерах, що на кухні, і який у них одяг.
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
Ще ж книжки, розмальовки та олівці-фломастери можна, діткам потрібно ж чимось займатись
Ответ дляНата Лия
автор, а можно как-то подробнее о кол-ве человек, возрасте детей и женщин?
В різних санаторіях різна кількість. І за минулий тиждень, знову прибули матусі з дітками. В одному санаторї 600чол., в іншому 126 чол., в іншому 260 чол. Люди різного віку, та статури. Дітки від 6 міс. до 12-14 років. вказати конкретні розміри та їх кількість дуже важко...
Ответ дляFelicity2013
Так, звичайно!!! Якраз, хотіла, написати, що проблемою є те що не вистачає речей, а саме книжки, розмальовки, олівці, фломастери, консттруктори, фарби, самокати, велосипеди, іграшки для діток... Адже вони надзвичайно активні, і жодної секунди не сидять на місці!
Також, буду сюди писати інформацію, про потреби переселенців у Київський області і по території України.
Два дні тому, у село Червона Мотовилівка Фастівського району на Київщині в місцевий будинок престарілих прибув на своєму мікроавтобусі цілий дитячий будинок сімейного типу з Макіївки.
Можливо є бажаючі допомогти з Фастівського району.
Ответ дляОльга Рак
ок, значит все пригодится
АнастасияВ• 02 июля 2014
я надеюсь там волонтеры на машине? я собрала пакет вещей женское-детское (объемный, но его на руках донести можно), а если каждый по пакетику - это приличный вес...
и еще еду ж пересылать нет смысла... может лучше напишите номер карты волонтера (они там уже купят)?
ВАМ СПАСИБО за тему!
Так, з машинами, допомагають небайдужі люди. Особистого, транспорту у волонтерів нажаль немає, але допомагають багато.
Щодо грошей, завжди виникають підозри, або побоювання що підуть не на ті цілі. Тому тут гроші не приймають категорично.
Це Вам спасибі, що не залишаєтесь осторонь!!!
Дівчатка, тут виникли запитання, щодо того хто має оплачувати доставку посилочки. Я завжди коли відправляла, то оплачувала сама, виходячи з того, що якщо волонтер немає можливості олатити доставку. Можливо одна посилочка, ще нічого, а от коли прийде 10-20 посилочок і мінімум 25грн., то сума не маленька набігає. Як ви вважаєте?
Ответ дляОльга Рак
конечно посылку оплачивает отправитель
тут вообще вопросов не должно возникать
АнастасияВ• 02 июля 2014
Ответ длямышка3
а у меня нет интайма
по Киевской области будет недорого любой пакетик

если нет Интайм, то лучше Укрпочтой - по области долго идти не будет, а НП будет дорого...
Ответ дляОльга Рак
Дівчатка, ВИ НАДЗВИЧАЙНІ!!!! Ваше добро, співчуття, бажання допомогти - просто надзвичайні!!! Чесно, спочатку сумнівалась, що з мого оголошення, щось получеться. Але, ще раз переконуюсь в тому, що те, наскільки добрі, щирі, лоюблячі люди є у нас...
І за це, я бажаю вам та Вашим сім’м, лише МИРУ, СПОКОЮ, ДОБРА, ЛЮБОВІ, ТЕПЛА та МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!!!
Інколи, так важливо просто відчувати, що ти потрібний, що тебе люблять... а для діток, це життєво важливо!
Ваша не байдужість - творить ДИВА!!!!
невозможно оставаться в стороне
Всім величезне спасибі! Ось те що ви прислали і вже сьогодні було відвезено до санаторію Джерело. Надзвичайно були вдячні дітки, одразу розтягали іграшки та фарби з олівцями. Всім, хто не залишився байдужим, міцного здоров’я, Божого благословення та Миру!!! Виставляю фото того. що було зібрано, та віддано тим кому це вкрай необхідно зараз.