Ольга Рак• 01 июля 2014

Хто має бажання допомогти переселенцям, дітям

Прошу допомоги для переселенців (жінок та діток), які знаходяться зараз у санаторіях Пущі-Водиці.

Люди приїжджають взагалі без нічого, з одними лише документами, тому раді любій допомозі!

Хто чим може (їда, засоби гігієни, одяг, медикаменти, постільна білизна, іграшки....), або має бажання допомогти.

Якщо буде в когось бажання, пишіть в лічку.

Для тих хто не має бажання допомагати, прошу не псувати тему (буду скаржитись на всі коментарі не по темі).
А також дуже прошу не відповідати на агресію, адже від цього нікому не стане краще, і нікому не допоможе!!!
І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
девочки, обувь тоже нужна
автор забыла написать:)
знать бы какая обувь - хотя бы перечнем, чтоб девочки могли поискать у кого что есть
Ната Лия• 02 июля 2014
Ответ дляFelicity2013
я положила детскую
наверное и женская нужна
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
я положила детскую
наверное и женская нужна
Ну у меня ходовой 37, так что я точно могу ложить и женскую, спасибо, что натолкнула на мысль, а детской маленькой уже и нет
Ната Лия• 02 июля 2014
автор, а можно как-то подробнее о кол-ве человек, возрасте детей и женщин?
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
я положила детскую
наверное и женская нужна
щодо жіночої, важко написати, адже розмір, не завжди означає що взуття підійде. А заміри робити... переселенці, чесно, дуже соромляться, і жодного разу не казали нам, що потребують. Але ми ж бачимо... що в номерах, що на кухні, і який у них одяг.
Felicity2013• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
Ще ж книжки, розмальовки та олівці-фломастери можна, діткам потрібно ж чимось займатись
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
В різних санаторіях різна кількість. І за минулий тиждень, знову прибули матусі з дітками. В одному санаторї 600чол., в іншому 126 чол., в іншому 260 чол. Люди різного віку, та статури. Дітки від 6 міс. до 12-14 років. вказати конкретні розміри та їх кількість дуже важко...
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Ответ дляFelicity2013
Так, звичайно!!! Якраз, хотіла, написати, що проблемою є те що не вистачає речей, а саме книжки, розмальовки, олівці, фломастери, консттруктори, фарби, самокати, велосипеди, іграшки для діток... Адже вони надзвичайно активні, і жодної секунди не сидять на місці!
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Також, буду сюди писати інформацію, про потреби переселенців у Київський області і по території України.
Два дні тому, у село Червона Мотовилівка Фастівського району на Київщині в місцевий будинок престарілих прибув на своєму мікроавтобусі цілий дитячий будинок сімейного типу з Макіївки.
Можливо є бажаючі допомогти з Фастівського району.
Ната Лия• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
ок, значит все пригодится
АнастасияВ• 02 июля 2014
я надеюсь там волонтеры на машине? я собрала пакет вещей женское-детское (объемный, но его на руках донести можно), а если каждый по пакетику - это приличный вес...
и еще еду ж пересылать нет смысла... может лучше напишите номер карты волонтера (они там уже купят)?
ВАМ СПАСИБО за тему!
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Так, з машинами, допомагають небайдужі люди. Особистого, транспорту у волонтерів нажаль немає, але допомагають багато.
Щодо грошей, завжди виникають підозри, або побоювання що підуть не на ті цілі. Тому тут гроші не приймають категорично.
Це Вам спасибі, що не залишаєтесь осторонь!!!
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
Дівчатка, тут виникли запитання, щодо того хто має оплачувати доставку посилочки. Я завжди коли відправляла, то оплачувала сама, виходячи з того, що якщо волонтер немає можливості олатити доставку. Можливо одна посилочка, ще нічого, а от коли прийде 10-20 посилочок і мінімум 25грн., то сума не маленька набігає. Як ви вважаєте?
Ната Лия• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
конечно посылку оплачивает отправитель
тут вообще вопросов не должно возникать
мышка3• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
конечно посылку оплачивает отправитель
тут вообще вопросов не должно возникать
вот-вот и я того же мнения) если переслать уп будет дешевле. Нп дорого берет, лучше воспользоваться нашей любимой УП
Ната Лия• 02 июля 2014
Ответ длямышка3
долго будет идти
я Интаймом буду сегодня отсылать
да и пакетик у меня вышел не маленький:)
мышка3• 02 июля 2014
Ответ дляНата Лия
долго будет идти
я Интаймом буду сегодня отсылать
а у меня нет интаймапо Киевской области будет недорого любой пакетик
АнастасияВ• 02 июля 2014
Ответ длямышка3
если нет Интайм, то лучше Укрпочтой - по области долго идти не будет, а НП будет дорого...
автор Ольга Рак • 02 июля 2014
http://www.5.ua/kijiv/item/387297-70-pereselentsiv...
мышка3• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
фото
Удалено администрацией...
мышка3• 02 июля 2014
Ответ дляОльга Рак
Дівчатка, ВИ НАДЗВИЧАЙНІ!!!! Ваше добро, співчуття, бажання допомогти - просто надзвичайні!!! Чесно, спочатку сумнівалась, що з мого оголошення, щось получеться. Але, ще раз переконуюсь в тому, що те, наскільки добрі, щирі, лоюблячі люди є у нас...
І за це, я бажаю вам та Вашим сім’м, лише МИРУ, СПОКОЮ, ДОБРА, ЛЮБОВІ, ТЕПЛА та МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!!!
Інколи, так важливо просто відчувати, що ти потрібний, що тебе люблять... а для діток, це життєво важливо!
Ваша не байдужість - творить ДИВА!!!!
невозможно оставаться в стороне
uhtishka• 02 июля 2014
Автор, напишите адрес для пересылки. Есть женская одежда.
мышка3• 03 июля 2014
Ответ дляuhtishka
Продублировала адрес в личку
мышка3• 04 июля 2014
Отправила пакетик)) 4,5 кг
но вышло всего 13 грн
@ngel@• 04 июля 2014
есть вещи для новорожденного мальчика и девочки (0-6 мес). б\у после моих деток. может кому-то сейчас нужны такие вещи?пишите в лс.
@kupuy@• 05 июля 2014
Сегодня съездили. Отвезли вещи. Одновременно с нами приезжал какой то депутат - привез памперсы :-) Проблема с нависшей угрозой отключения газа - пытаются решить. Были в ’Джереле’
автор Ольга Рак • 05 июля 2014
Ответ для@kupuy@
Дякую Вам ВЕЛИЧЕЗНЕ!!!! Здоров’я Вам та Вашим близьким!!!!
автор Ольга Рак • 06 июля 2014
Всім величезне спасибі! Ось те що ви прислали і вже сьогодні було відвезено до санаторію Джерело. Надзвичайно були вдячні дітки, одразу розтягали іграшки та фарби з олівцями. Всім, хто не залишився байдужим, міцного здоров’я, Божого благословення та Миру!!! Виставляю фото того. що було зібрано, та віддано тим кому це вкрай необхідно зараз.
автор Ольга Рак • 06 июля 2014
ДЯКУЮ!!!!
автор Ольга Рак • 06 июля 2014