Дюймовочка• 16 июля 2014

Помогите отследить посылку НП

У НП другой сайт сейчас, уже 2й раз не могу отследить посылку - ввожу номер, а вылазят куча иероглифов. Не пойму -это у меня глюк или вирус?
Кто может, скажите пож. стоимость и дату прибытия посылки 59000066300072
MASHUNCHIK_BUKA• 16 июля 2014
Маршрут: Дніпропетровськ - Полтава
Поточне місцезнаходження: Відправлення знаходиться в місті Дніпропетровськ.

Коли вантаж буде доставлено до місця призначення, на номер телефону Одержувача надійде SMS-повідомлення.

Орієнтовна дата доставки: 16.07.2014

Адреса доставки: Відділення №3 (до 30 кг на одне місце): вул. Пушкіна, 46

Зворотна доставка: —

Інформація про оплату: Платник послуг доставки: Одержувач за готівку - 27 грн.

Документи для отримання відправлення: Оригінал паспорту + довіреність (для юридичних осіб).

Не жена• 16 июля 2014
Результат пошуку за експрес-накладною № 59000066300072:

Маршрут: Дніпропетровськ - Полтава

Орієнтовна дата доставки: 16.07.2014

Зворотна доставка: —

автор Дюймовочка • 16 июля 2014
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
Маршрут: Дніпропетровськ - Полтава

Орієнтовна дата доставки: 16.07.2014

Зворотна доставка: —

автор Дюймовочка • 16 июля 2014
Ответ дляНе жена

Маршрут: Дніпропетровськ - Полтава

Орієнтовна дата доставки: 16.07.2014

Зворотна доставка: —

Alla76• 16 июля 2014
Відстежити

Даний сервіс допоможе Вам дізнатися, де зараз знаходиться Ваше відправлення

Маршрут: Дніпропетровськ - Полтава

Орієнтовна дата доставки: 16.07.2014

Зворотна доставка: —