Аноним НаВсеГда• 16 июля 2014
дитячий садок 334 Дельфін. Київ. яка вартість? ліцей обовязково?????
Невже ці гуртки шо запропоновані садочком є обовязковими? Це ж державний садок, а ціна наскільки я чула 1000 грн. Підкажіть на рахунок цього садочку. Це дійсно такі гроші там платити? І чи впрте воно того? Що за такі гроші дають?
Бритоножка• 16 июля 2014
да обязательно-принудительно не будите оплачивать лицейные в сад не возьмут хоть он и гос.
Аноним НаВсеГда
• 16 июля 2014
Та винасиякраз така ситуація. Немогли потрапити у садочок, прийшлось піднімати усі звязки, щоб допомогли. Так от і допомогли виходить, що за такі гроші..я б і ближче влаштуватись могла. А тепер незнаю що робити, вроді вже все домовлено,незручно людей підводити які за нас ворушили все, але розумію що цей садочок не потягнемо. От і вийшло, що зробили нам ведмежу послугу.
Ответ дляАноним НаВсеГда
[cit Так от і допомогли виходить, що за такі гроші..я б і ближче влаштуватись могла.
Треба було влаштовуватись, якщо могли. Ви самі собі ведмежу послугу зробили.
Бритоножка• 16 июля 2014
Ответ дляАноним НаВсеГда
откажитесь,объясните что не думали что вам аж так хорошо помогут,но вы на данный момент не в состоянии платить еще 1000 гр. сверху
Аноним НаВсеГда
• 16 июля 2014
Ответ дляБритоножка
Відмовлюсь.....звичайно.
Крапипопка• 17 июля 2014
У меня похожая ситуация. Дочь болела часто , а платить приходилось. За май и летние месяцы заплатили 1600, а не ходим. Май проболели, июнь - отдыхали, сейчас отвыкла и НТВ какую не хочет холить в сад(((((. Чтобы место сохранить, приходится платить. Может повзрослеет и будет нормально ходить в сад?!
Я уже подумываю документы забрать. Деньги лучше на кружки потратить