pollyteika• 16 июля 2014

Терміново , потрібні речі для дівчинки-біженки на 11 років , ріст 158.

Терміново. Допоможіть зібрати дівчинку біженку Женю в дитячий табір. Женю з Донецька привіз батько, який зараз повертається назад. Їй 11 років. 10 років тому їх покинула мама. Валіза Жені практично порожня із взуття лише в"єтнамки. 24 липня починається заїзд в табір. Потрібно практично все: білизна, шкарпетки, джинси, спортивний костюм, футболки,шорти \спіднички, курточка, купальник, сандалі, кросовки.
Ріст дівчинки 158 см. талія 67 см. довжина внутр.шва для штанів 77 (це до підлоги) розмір взуття 39-40.
Ольга О• 16 июля 2014
размер белья какой?

автор pollyteika • 16 июля 2014
дівчинка худенька,ріст 158 ,талія 67 .
Приблизно можна прикинути.
Lapochka007• 16 июля 2014
Вы откуда?
Ольга О• 16 июля 2014
чашка А или В?
Ольга О• 16 июля 2014
напишите,куда и кому отправлять
автор pollyteika • 16 июля 2014
Дівчинка приїхала до нас в Тернопіль.

не думаю що там вже є якась чашка

зараз напишу
Ольга О• 16 июля 2014
Ответ дляpollyteika
Дівчинка приїхала до нас в Тернопіль.

не думаю що там вже є якась чашка

зараз напишу
понятно,только трусики нужны?
автор pollyteika • 16 июля 2014
з білизни так
Yanabari• 16 июля 2014
Напишіть,будь ласка, мені в лічку адресу на яку відправляти,завтра постараюсь прикупити деяких речей і вислати

Yanabari• 16 июля 2014
Я вишлю 2 нові кепки, а як Ви думаєте, може ще такий рюкзачок дівчинці треба в дорогу
https://www.kidstaff.com.ua/tema-9713135.html
автор pollyteika • 16 июля 2014
м.Тернопіль ,нова пошта ,відділення номер 4 .
Жигунова Ірина 097 38 49 602

дякуємо
автор pollyteika • 16 июля 2014
Думаю що не завадить .
Yanabari• 16 июля 2014
Дякую, завтра відправлю і відпишу номер декларації
lenich• 16 июля 2014
напишите куда отправлять
lenich• 16 июля 2014
увидела
Yanabari• 16 июля 2014
шкарпетки також покладу,маю три пари запакованих,якраз її розмір
LadyLovе• 16 июля 2014
Я написала Вам в личку, могу отправить кое-что. Все новое. Постараюсь размер правильно подобрать.
автор pollyteika • 16 июля 2014
Ответ дляLadyLovе
дякую
LadyLovе• 16 июля 2014
Отправлю 3 шт. трикотажных футболок, трикотажнае шорты+майка, сарафан есть, но состав какой-то довольно синтетический, может вечерком надевать пойдет. юбочка есть пышенькая, такая, может тоже пригодится, гольфик трикотажный. Ещё что-то посмотрю.

автор pollyteika • 25 июля 2014
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2424427&postcoun...

Привіт дівчата, дякуємо всім за посилочки.