Девушки, подскажите вкусный рецепт закатки огурцов. Хочется чего то нового, только не острый, т.к. их очень любит мое 2-х годовалое дите
Нашій родині дуже подобається рецепт солоних огірків: на 3л банку листя хріна, перець горошком, часник, кріп, 100грам солі заливаєте звичайною холодною водою (якісною ми використовуємо бутилірувану або якщо нема криничну) закриваєте капроновими кришками (такими що розпарюють перед використанням) Чудо стоять всю зиму
Огірки з майораном
На дно банки(1л):1/3 ч.л. насіння гірчиці,морква і цибуля кружальцями, зонтик кропу,2 лавр.л., 5 горошин чорного перцю, 3 горош. духм. перцю, часник, щепотка майорану.
Маринад: на 1л.води-250гр.оцту,6ст.л. цукру,6ст.л солі. Стерилізувати 10хв.
Я для гостроти додаю червоний перчик, а Вам без нього будуть не гострі. Головне не переварити, бо будуть м´які. А так хрумкі і дуже смачні.